Krzesło z ażurowym oparciem KR034 białe

(kod: 18027) Świat Krzeseł
161 zł

Produkt niedostępny

kod: 18027

Opis produktu

Krzesło z ażurowym oparciem KR034 białe to symbol prostoty i elegancji w każdym calu. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do wystroju wnętrza jadalni, kuchni, sali konferencyjnej lub biura. To także świetna oferta dla osób poszukujących wyposażania do restauracji, kawiarni lub sali weselnej. Ze względu na użyte materiały krzesło nadaje się do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Krzesło KR034 ażurowe oparcie wykonano w stu procentach z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Polipropylen jest nie tylko mocny, ale również odporny na zadrapania i działanie warunków atmosferycznych. Niebagatelne znaczenie w przypadku jego kolorystyki ma także łatwość w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka i dostępne na rynku delikatne detergenty. Tworzywo sztuczne doskonale opiera się próbie czasu na długo zachowując swój atrakcyjny wygląd.

Krzesło opiera się na czterech nogach. Jest również bardzo wygodne, na co zwracają uwagę jego użytkownicy.

Dużą zaletą tego modelu krzesła jest możliwość sztaplowania - składania jednego w drugie i oszczędzenie w ten sposób sporej ilości miejsca.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 82 cm
  • szerokość: 41 cm
  • głębokość: 44 cm
  • wysokość siedziska: 44 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest za pośrednictwem firmy kuriereskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy spisać protokół szkody i skontaktować się z biurem obsługi klienta sklepu internetowego.

Produkt dostarczany jest w stanie do natychmiastowego użycia.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×