Kufer technorattan na poduszki BOX1 Brązowy mix

(kod: 19449) Bel Giardino
1 090 zł

Produkt niedostępny

kod: 19449

Opis produktu

Kufer technorattan na poduszki BOX1 Brązowy mix idealnie sprawdzi się na tarasie czy w ogrodzie. Posiada nierdzewną, aluminiową konstrukcję, wewnętrzny pokrowiec chroniący przed wilgocią, a wykończony jest plecionką technorattanową.

Otwarta skrzynia technorattan na poduszki Brązowy mix

Kufer oparty jest na odpornym na korozję, aluminiowym stelażu. Wewnątrz skrzyni znajduje się zasuwany na zamek pokrowiec, który chroni przed wilgocią. Wieko opiera się na siłownikach, co ułatwia otwieranie.

Siłowniki wspomagające otwieranie skrzyni BOX1

Skrzynia wykończona jest technorattanem - nowoczesnym materiałem używanym do produkcji mebli ogrodowych. Plecionka przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporna na wpływ warunków atmosferycznych. Dostępne wykończenia skrzyni to plecionka płaska w kolorze brązowy mix oraz plecionka półokrągła w kolorze brązowy mat.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 71 cm
  • wysokość: 50 cm

Stelaż: aluminiowy

Wykończenie: płaska plecionka technorattan w kolorze brązowy mix.

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Zadzwoń Email
×