Kufer technorattan na poduszki BOX1 Brązowy mix

(kod: 19449) Bel Giardino
  • Płaska - brązowy mix
  • Półokrągła - brązowy mat
Kufer technorattan na poduszki BOX1 Brązowy mix   idealnie sprawdzi się na tarasie czy w ogrodzie. Posiada nierdzewną, aluminiową konstrukcję, wewnętrzny pokrowiec chroniący przed wilgocią, a wykończony jest plecionką technoratta... pełny opis
1 090 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 54,50zł
Wysyłka do 48h
kod: 19449

Opis produktu

Kufer technorattan na poduszki BOX1 Brązowy mix idealnie sprawdzi się na tarasie czy w ogrodzie. Posiada nierdzewną, aluminiową konstrukcję, wewnętrzny pokrowiec chroniący przed wilgocią, a wykończony jest plecionką technorattanową.

Otwarta skrzynia technorattan na poduszki Brązowy mix

Kufer oparty jest na odpornym na korozję, aluminiowym stelażu. Wewnątrz skrzyni znajduje się zasuwany na zamek pokrowiec, który chroni przed wilgocią. Wieko opiera się na siłownikach, co ułatwia otwieranie.

Siłowniki wspomagające otwieranie skrzyni BOX1

Skrzynia wykończona jest technorattanem - nowoczesnym materiałem używanym do produkcji mebli ogrodowych. Plecionka przypomina naturalny rattan, jednak jest znacznie bardziej odporna na wpływ warunków atmosferycznych. Dostępne wykończenia skrzyni to plecionka płaska w kolorze brązowy mix oraz plecionka półokrągła w kolorze brązowy mat.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • długość: 150 cm
  • szerokość: 71 cm
  • wysokość: 50 cm

Stelaż: aluminiowy

Wykończenie: płaska plecionka technorattan w kolorze brązowy mix.

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 150
Głębokość [cm] 71
Wysokość [cm] 50
Kolor brązowy
Materiał technorattan
Struktura płaska
Stelaż aluminiowy
Pojemność [L] 532

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.