Zestaw ogrodowy z tworzywa LAGUNA Anthracite 6+1

Zestaw LAGUNA Anthracite 6+1
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 15084) Focus Garden
Nowoczesny i elegancki zestaw LAGUNA Anthracite 6+1 sprawi, że mało kto przejdzie obok niego obojętnie. Komplet mebli ogrodowych oferuje sześć miejsc siedzących przy dużym, prostokątnym stole. Meble wykonane są z materiałów najwyższej j... pełny opis
1 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 15084

Opis produktu

Nowoczesny i elegancki zestaw LAGUNA Anthracite 6+1 sprawi, że mało kto przejdzie obok niego obojętnie. Komplet mebli ogrodowych oferuje sześć miejsc siedzących przy dużym, prostokątnym stole. Meble wykonane są z materiałów najwyższej jakości i gwarantują wieloletnie użytkowanie. 

Meble wykonane zostały trwałego i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego o strukturze i wyglądzie drewna. Materiał ten to polipropylen. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, wodoodporny i odporny na działanie szkodliwych promieni UV. Właściwości materiału sprawiają, że meble nadają się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. 

W skład kompletu ogrodowego Laguna Anthracite 6+1 wchodzi sześć krzeseł oraz prostokątny stół.

Składane krzesła ogrodowe posiadają czterostopniową regulację oparcia, co zapewnia użytkownikom maksymalny komfort. Zastosowanie składanego mechanizmu w krzesłach pozwala nie tylko na poprawę komfortu użytkowania, ale również na bezproblemowe przechowywanie wymagające mniej przestrzeni niż w przypadku krzeseł nieskładanych. 

Stół ogrodowy znajdujący się w zestawie ma 165 cm długości, 95 cm szerokości i 73 cm wysokości. Pośrodku blatu znajduje się otwór na parasol ogrodowy.Konstrukcja stołu wsparta została stalowymi poprzeczkami.

Meble z zestawu ogrodowego nie wymagają konserwacji. Do ich czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka i trochę wody. Meble są niemal bezobsługowe.

Atrakcyjność i uniwersalność zestawu sprawia, że jest to dobra oferta nie tylko do domu czy ogrodu. To także fantastyczne meble do restauracji, kawiarni czy do hotelu.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Zestaw ogrodowy z tworzywa LAGUNA Anthracite 6+1 otrzymują Państwo:

  • sześć składanych krzeseł
  • prostokątny stół

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 67 cm
  • wysokość: 111 cm

Wymiary stolika:

  • długość: 165 cm
  • szerokość: 95 cm
  • wysokość: 75 cm
  • Średnica otworu na parasol: 5,3 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera. Krzesła są gotowe do użycia, natomiast stół należy zmontować według załączonej do zestawu instrukcji. Montaż jest bardzo łatwy i bezproblemowy.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.