Zestaw ogrodowy z tworzywa LAGUNA Anthracite 6+1

(kod: 15084) Focus Garden
1 399 zł

Produkt niedostępny

kod: 15084

Opis produktu

Nowoczesny i elegancki zestaw LAGUNA Anthracite 6+1 sprawi, że mało kto przejdzie obok niego obojętnie. Komplet mebli ogrodowych oferuje sześć miejsc siedzących przy dużym, prostokątnym stole. Meble wykonane są z materiałów najwyższej jakości i gwarantują wieloletnie użytkowanie. 

Meble wykonane zostały trwałego i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego o strukturze i wyglądzie drewna. Materiał ten to polipropylen. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, wodoodporny i odporny na działanie szkodliwych promieni UV. Właściwości materiału sprawiają, że meble nadają się do użytku wewnątrz jak i na zewnątrz. 

W skład kompletu ogrodowego Laguna Anthracite 6+1 wchodzi sześć krzeseł oraz prostokątny stół.

Składane krzesła ogrodowe posiadają czterostopniową regulację oparcia, co zapewnia użytkownikom maksymalny komfort. Zastosowanie składanego mechanizmu w krzesłach pozwala nie tylko na poprawę komfortu użytkowania, ale również na bezproblemowe przechowywanie wymagające mniej przestrzeni niż w przypadku krzeseł nieskładanych. 

Stół ogrodowy znajdujący się w zestawie ma 165 cm długości, 95 cm szerokości i 73 cm wysokości. Pośrodku blatu znajduje się otwór na parasol ogrodowy.Konstrukcja stołu wsparta została stalowymi poprzeczkami.

Meble z zestawu ogrodowego nie wymagają konserwacji. Do ich czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka i trochę wody. Meble są niemal bezobsługowe.

Atrakcyjność i uniwersalność zestawu sprawia, że jest to dobra oferta nie tylko do domu czy ogrodu. To także fantastyczne meble do restauracji, kawiarni czy do hotelu.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Zestaw ogrodowy z tworzywa LAGUNA Anthracite 6+1 otrzymują Państwo:

  • sześć składanych krzeseł
  • prostokątny stół

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary krzeseł:

  • szerokość: 63 cm
  • głębokość: 67 cm
  • wysokość: 111 cm

Wymiary stolika:

  • długość: 165 cm
  • szerokość: 95 cm
  • wysokość: 75 cm
  • Średnica otworu na parasol: 5,3 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są przez kuriera. Krzesła są gotowe do użycia, natomiast stół należy zmontować według załączonej do zestawu instrukcji. Montaż jest bardzo łatwy i bezproblemowy.

Gwarancja:

Zestaw objęty jest roczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw ogrodowy corfu max 3 brązowy zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw ogrodowy corfu set cappuccino zestaw ogrodowy corfu opinie zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter zestaw ogrodowy corfu fiesta zestaw ogrodowy corfu box set ze stolikiem skrzynią drewniany stół ogrodowy z ławkami ławki ogrodowe z tworzywa sztucznego ławka ogrodowa z tworzywa ławka ogrodowa wykonana z tworzywa sztucznego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×