Lakierowana, zamykana szafka z półką i uchwytem 01C lub D

(kod: 09908)
489 zł

Produkt niedostępny

kod: 09908
Wybierz Drzwiczki::
Wybierz Podkładki pod uchwyty::
Wybierz Wzory i nadruki::
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Komplet 4 nóżek::
Wybierz Komplet 11 naklejek w jednym kolorze::

Opis produktu

Lakierowana, zamykana szafka z jedną półką oraz uchwytem to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Szafka pomieści wszelkie niezbędne każdemu dziecku przedmioty, takie jak książki i zabawki.
Wymiary:
- szerokość: 70 cm,
- wysokość: 70 cm,
- głębokość: 40 cm,
- wymiary uchwytów: 8cm/ 8cm/ 3,5 cm,
- podkładka pod uchwyt: średnica - 16 cm
- nóżki: wysokość - 3cm, średnica - 8cm.
Korpus szafki wykonany jest z laminowanej płyty w kolorze jasny popiel. Półka zaś z płyty w kolorze białym. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zakupienia modelu z dwiema półeczkami.
Front szafki zbudowany jest z lakierowanej płyty MDF dostępnej w 6 pięknych kolorach. Szafka zwieńczona jest uchwytami wykonanymi z lakierowanego drewna. Nóżki, na których spoczywa konstrukcja szafki również wykonane są z lakierowanego drewna. Jest ono mocowane na taśmę samoprzylepną  w 6 kolorach.
Plecy modułu i maskownice otworów dostępne są w kolorze białym.
Istnieje możliwość dowolnego skomponowania kolorów nóżek, uchwytów i podstawek pod uchwyty (kolory poszczególnych elementów prosimy podać w uwagach do zamówienia).

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×