Lampa Bella II

Lampa wisząca Bella II Azzardo
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 04431)
Nowoczesna lampa wisząca Bella II doskonała nad stół w jadalni. Świetnie prezentuje się w elegancki, wysokich pomiesczzeniach. Kolor: przezroczysta lub dymiona Tworzywo: akryl, metal Wymiary: Wysokość całkowita: 146 cm Szero... pełny opis
349 zł

Produkt niedostępny

kod: 04431

Opis produktu

Nowoczesna lampa wisząca Bella II doskonała nad stół w jadalni. Świetnie prezentuje się w elegancki, wysokich pomiesczzeniach.

Kolor: przezroczysta lub dymiona

Tworzywo: akryl, metal

Wymiary:

Wysokość całkowita: 146 cm

Szerokość klosza u podstawy: 37 cm

 

Źródło światła: E27 60W

 

 

Gwarancja: 24 miesiące

 

Warunki dostawy i reklamacji.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:

1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.

2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.

3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.

4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.

5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.