Lampa Coctail

(kod: 04464)
Stylowa i nowoczesna lampa wisząca Coctail. Będzie świetnie prezentować się jako jeden punkt oświetleniowy,a także jako szereg kloszy. Wykonana z akrylu. Wymiary: Średnica klosz: 15 cm Długość całkowita: 156 cm Źródło światł... pełny opis
156 zł

Produkt niedostępny

kod: 04464

Opis produktu

Stylowa i nowoczesna lampa wisząca Coctail. Będzie świetnie prezentować się jako jeden punkt oświetleniowy,a także jako szereg kloszy.

Wykonana z akrylu.

Wymiary:

Średnica klosz: 15 cm

Długość całkowita: 156 cm

Źródło światła: E14 40W

 

 

Warunki dostawy i reklamacji.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:

1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.

2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.

3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.

4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.

5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.