Lampa Fiona

(kod: 07285)
Bardzo solidna i stylowa lampa o owalnym, futurystycznym kształcie.   Wymiary: wysokość - 120 cm szerokość - 47,5 cm Źródło światła : 6 x G9 MAX 40W   Warunki dostawy i rekla... pełny opis
749 zł

Produkt niedostępny

kod: 07285

Opis produktu

Bardzo solidna i stylowa lampa o owalnym, futurystycznym kształcie.

 

Wymiary:

wysokość - 120 cm

szerokość - 47,5 cm


Źródło światła :

6 x G9 MAX 40W

 

Warunki dostawy i reklamacji:

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.