Lampa Neurono

(kod: 04579)
Bardzo ciekawa lampa o nieskomplikowanym, ale bardzo ciekawym kształcie chemicznych wiązań.   Wykonanie: metal i chrom     Wymiary:   34 H145 cm Źródło światła :   ... pełny opis
549 zł

Produkt niedostępny

kod: 04579

Opis produktu

Bardzo ciekawa lampa o nieskomplikowanym, ale bardzo ciekawym kształcie chemicznych wiązań.
 

Wykonanie: metal i chrom
 

 

Wymiary:


 

 • 34 H145 cm


Źródło światła :

 

 • 9xG4x20W
  Warunki dostawy i reklamacji.
 • Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
  1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
  2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
  3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
  4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
  5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.
   

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.