Lampa Liane

(kod: 04583)
Nowoczesna lampa stołowa o ciekawym smukłym kształcie.   Wykończenie: chrom Wymiary:   wysokość: 57cm krawędź podstawy: 20cm   Źródło światła: 12V-G4 20W   Warunki dos... pełny opis
897 zł

Produkt niedostępny

kod: 04583

Opis produktu

Nowoczesna lampa stołowa o ciekawym smukłym kształcie.
 

Wykończenie: chrom

Wymiary:


 

  • wysokość: 57cm
  • krawędź podstawy: 20cm
     


Źródło światła: 12V-G4 20W

 

Warunki dostawy i reklamacji.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.

 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.