Lampa Stylo III Chrom

(kod: 07298)
Lampa wisząca z trzema smukłymi kloszami w kształcie stożka. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Wymiary : 55 X 6 X 120 CM Źródło światła : G9 3XMAX 40W   Warunki dost... pełny opis
699 zł

Produkt niedostępny

kod: 07298

Opis produktu

Lampa wisząca z trzema smukłymi kloszami w kształcie stożka. Doskonale nadaje się zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.


Wymiary : 55 X 6 X 120 CM

Źródło światła : G9 3XMAX 40W

 

Warunki dostawy i reklamacji.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jesli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.