Lampa wisząca Elba

(kod: 07273)
Bardzo stylowa lampa wisząca Elba marki Azzardo, każdemu wnętrzu nada niepowtarzalny, awangardowy charakter.   Wymiary: średnica - 18cm wysokość - 150cm Źródło światła : 1xE27xMAX60W ... pełny opis
199 zł

Produkt niedostępny

kod: 07273

Opis produktu

Bardzo stylowa lampa wisząca Elba marki Azzardo, każdemu wnętrzu nada niepowtarzalny, awangardowy charakter.

 

Wymiary:

średnica - 18cm

wysokość - 150cm


Źródło światła :

1xE27xMAX60W

 

Warunki dostawy i reklamacji.

Ze względu na ryzyko uszkodzenia w transporcie przy zakupie lamp obowiązują specyficzne zasady reklamacji:
1. Przy dostawie towaru prosimy o sprawdzenie opakowania pod względem ewentualnych uszkodzeń zewnętrznych.
2. Po pokwitowaniu odbioru przesyłki od kuriera, prosimy koniecznie sprawdzić stan przesyłki w środku w obecności kuriera.
3. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia lub niezgodności z zamówieniem.
4. W przypadku wykrycia wady przesyłki należy odmówić jej przyjęcia i spisać z kurierem raport uszkodzenia na specjalnym druku, który jest jedyną podstawą reklamacji.
5. Prosimy o niezwłoczne poinformowanie sklepu jeśli zaszłaby sytuacja uszkodzenia towaru.
 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.