Landmann grill Black Taurus 660

Grill węglowy Taurus 660
kliknij i zobacz 13 zdjęć
(kod: 15057)
Grill ogrodowy Black Taurus 660 to produkt wykonany przez renomowaną firmę Landmann pochodzącą z Niemiec, która od lat specjalizuje się w produkcji wyposażenia do grillowania. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i ... pełny opis
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15057

Opis produktu

Grill ogrodowy Black Taurus 660 to produkt wykonany przez renomowaną firmę Landmann pochodzącą z Niemiec, która od lat specjalizuje się w produkcji wyposażenia do grillowania. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. To inwestycja, która na pewno będzie służyć Państwu przez długi czas, dając wiele radości podczas chwil spędzonych wspólnie ze znajomymi przy grillowaniu.

Grill Landmann Taurus posiada pokrywę oraz misę paleniskową pokrytą lakierem, który wytrzymuje bardzo wysokie temperatury.

Grill w formie wózka wyposażony jest w trzyczęściowy ruszt grillowy, emaliowany ruszt węglowy oraz całkiem spory ruszt do podgrzewania potraw o wymiarach 60x18 cm. Dodatkiem ułatwiającym działanie przy grillu jest ściągana półpa boczna, na której możecie położyć akcesoria grillowe.

W pokrywie grilla znajduje się termometr, pozwalający kontrolować stan potrawy. Na górze pokrywy znajduje się uchwyt. W pokrywie oraz w misie znajdują się otwory wentylacyjne.

Poniżej misy paleniskowej znajduje się pojemnik na popiół, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można sprzątnąć pozostałości po spalaniu.

Na dole znajduje się druciana półka grillowa oraz gumowane kółka. Za ich pomocą można z łatwością przetransportować grill ogrodowy w dowolne miejsce.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary grilla:

  • wysokość: 102 cm
  • szerokość: 107 cm
  • głębokość: 53 cm
  • szerokość powierzchni grillowania: 36 cm
  • długość powierzchni grillowania: 66 cm
  • waga: 21 kg

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany jest do PAństwa za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednej paczce. Nie wymaga samodzielnego montażu.

Gwarancja:

Gwarancja udzielona przez producenta na produkt wynosi dwa lata.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Ania

    Bardzo wysoka jakość, ciężki, solidny grill. Żadnego problemu ze składaniem, wszystko do siebie pasuje. Polecam