Ława Asama

(kod: 13070)
532 zł

Produkt niedostępny

kod: 13070
Wybierz Kolor nóg:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Kolor blatu i półki szklanej:

Opis produktu

Ława z blatem ze szkła hartowanego, blat posiada zaokrąglowe rogi dla bezpieczeństwa jego użytkowników, szkło blatu jest polerowane, szlifowane oraz fazowane.

Nogi ławy wykonane z litego drewna sosnowego I klasy. Kolor nóg można wybrać dowolnie spośród 24 propozycji. Nogi są bejcowane w kolorze i następnie zabezpieczane lakierem akrylowym. Na nogach widoczne są słoje drewna. Nogi w przekroju mają wymiar 10x10 cm.

Proponujemy Państwu dwa rozmiary blatu ławy 90x60 cm i 120x70 cm, oraz opcję grubszej 10 mm szyby przy większym blacie. Standardowa grubość blatu to 8 mm. 

Do wyboru mają Państwo również 7 kolorów blatu i półki szklanej, której kolor nakładany jest od spodu szkła - co zabezpiecza przed jego "zdarciem" przez użytkowanie.

Półka jest szklana, odległość między półką a blatem wynosi 16 cm.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×