Ława Aversa - Cappuccino Połysk

(kod: 15770) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
 • cappucino połysk
 • czarny połysk
 • biały połysk
 • brąz połysk
 • dąb-santana
 • dąb-sonoma
 • sheffield-umbra
 • avola-brąz
 • szary połysk
Rozkładana i podnoszona ława Aversa Meble, które staną w naszym domu i będą uzupełniały przestrzeń wnętrz powinny spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinny robić dobre pierwsze wrażenie, by potem potwierdzić je swoją fun... pełny opis

1 599 zł

1 369 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 68,45zł
Wysyłka w 15 do 20 dni
kod: 15770

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Materiał płyta mdf
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 50
Długość po rozłożeniu [cm] 170
Wysokość po podniesieniu [cm] 65
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary lub (i) dab sonoma
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Rozkładanie rozkładany
Podnoszenie siłownik gazowy
Ilość nóg 1
Dodatkowa półka Tak
Miejsce na schowanie wkładki Tak
Długość [cm] 120-170
Szerokość [cm] 70
Wyskość [cm] 50-65
Materiał Płyta MDF

Opis produktu

Rozkładana i podnoszona ława Aversa

Meble, które staną w naszym domu i będą uzupełniały przestrzeń wnętrz powinny spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinny robić dobre pierwsze wrażenie, by potem potwierdzić je swoją funkcjonalnością, wygodą i użytecznością. Ława Aversa - cappuccino połysk spełnia te kryteria.

Płyta High Gloss wysoki połysk firmy Hubertus

Hubertus Logo

Ława podnoszona rozkładana wyposażona jest w mechanizm umożliwiający jego wydłużenie o 50cm za pomocą wkładki na prowadniczach synchronicznych, czyli jeśli rozsuwamy jedną stronę, to rozsuwa się też druga. Wkładkę przedłużającą można schować pod blatem.

Ława z mechanizmem podnoszenia

Ława Aversa

Funkcjonalność ławy Aversa - cappuccino połysk wynika z tego, że jest doskonale zaprojektowana i cechuje się świetną ergonomią. Zarówno wysokość ławy jak i długość blatu można regulować. Wysokość bazowa 50 cm może zostać zwiększona do 65 cm dzięki specjalnemu, prostemu w użyciu mechanizmowi wykorzystującemu podnośnik gazowy. Długość blatu można zwiększyć ze 120 cm do 170 cm po rozsunięciu łączonego blatu wykorzystując prowadnice synchroniczne. W wolną przestrzeń należy włożyć dodatkowe skrzydło, które można przechowywać pod blatem. Kolejną zaletą ławy jest znajdująca się w niej szuflada o wymiarach wewnętrznych 68x38 cm i 8 cm wysokości. Z łatwością zmieścimy w niej przedmioty codziennego użytku – piloty, książki czy czasopisma.

Ława Aversa - cappuccino połysk poza swoimi walorami praktycznymi cechuje się także elegancją. Jej kolorystyka utrzymana jest w ciepłych barwach cappucino. Płyta MDF, z której ława jest wykonana, pokryta jest warstwą High Gloss o wysokim połysku. Tak wyprodukowana ława uodporniona jest na zadrapania i zmiany termiczne. Mimo to zaleca się używanie podkładek pod kubki z gorącymi napojami.

Rozbudowana oferta kolorystyczna

Kolory ławy Aversa

Ława Aversa występuje w wielu kolorach. Kolory podzielono na dwie grupy: wysoki połysk oraz drewnopodobne. Dzięki temu każdy może znaleźć kolor, który mu się podoba.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy Aversa

 • długość: złożona 120 cm, rozłożona 170 cm
 • wysokość: najniżej 50 cm - najwyżej 65 cm 
 • szerokość: 70 cm
 • grubość blatu: 6 cm
 • grubość nogi podstawy: 7,4 cm
 • wnętrze szuflady: 68 cm x 38 cm x 8 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 120
Materiał płyta mdf
Szerokość [cm] 70
Wysokość [cm] 50
Długość po rozłożeniu [cm] 170
Wysokość po podniesieniu [cm] 65
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary lub (i) dab sonoma
Wykończenie drewnopodobne
Kształt blatu prostokątny
Rozkładanie rozkładany
Podnoszenie siłownik gazowy
Ilość nóg 1
Dodatkowa półka Tak
Miejsce na schowanie wkładki Tak
Długość [cm] 120-170
Szerokość [cm] 70
Wyskość [cm] 50-65
Materiał Płyta MDF

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 126,0 x 79,0 x 10,0cm o wadze 35kg;
- paczka 2/2 - 88,0 x 63,0 x 13,0cm o wadze 30kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.


Nie ma możliwości wykonania tego produktu na indywidualne zamówienie tj. zmiany wymiarów, ani zmiany dostępnych wariantów kolorystycznych na inne.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

3.00
1 opinia
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
 • Anna

  Ława bardzo ładna, praktyczna, jakość przeciętna. ogólnie jestem zadowolona z zakupu ale niestety otrzymałam ławę z usterką lekko spłaszczony jeden róg blatu mimo, że nie było uszkodzone opakowanie i dość dobrze zabezpieczone.
  Nie reklamowałam ponieważ wiąże się to z dłuższym oczekiwaniem , wymianą itp: usterka jest mała ale widoczna jestem z tego powodu nie w pełni zadowolona każdy z gości szybko zauważa defekt. :(