Ława Aversa - Dąb Santana

(kod: 15722) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 15722

Opis produktu

Kolorystyka ławy Aversa - Dąb Santana wiernie odtwarza usłojenie drzewa. W tym przypadku płyta MDF przykryta jest warstwą, która imituje dąb. Takie wykończenie sprawia, że ława świetnie uzupełni aranżację każdego wnętrza.

Płyta drewnopodobna

Hubertus Logo

Ława podnoszona rozkładana wyposażona jest w mechanizm umożliwiający jego wydłużenie o 50cm za pomocą wkładki na prowadniczach synchronicznych, czyli jeśli rozsuwamy jedną stronę, to rozsuwa się też druga. Wkładkę przedłużającą można schować pod blatem.

Ława z mechanizmem podnoszenia

Ława Aversa

Ława Aversa - Dąb Santana poza tym, że zachwyca swoim minimalistycznym designem jest także bardzo funkcjonalna. Blat ławy o wymiarach 120 cm długości 70 cm szerokości można powiększyć. Znajdujące się pod blatem skrzydło pozwala na zwiększenie długości do 170 cm. Wystarczy skorzystać z synchronicznych prowadnic i włożyć w środek dodatkową płytę. Równie łatwo zmienić wysokość ławy z 50 cm do 65 cm. W tym celu trzeba skorzystać z podnośnika gazowego. Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie w dolnej części stołu szuflady, która umożliwia schowanie gazet, czasopism czy pilotów. Szuflada jest dość przestronna i ma wymiary  68x38 cm i 8 cm wysokości. Łatwo się wysuwa za sprawą zastosowanych w niej prowadnic kulkowych.

Blat ławy wykonany jest z wysokiej jakości materiału, na którym nie pozostaną ślady jeśli postawimy na nim kubek z gorącym napojem. Producent zaleca jednak korzystanie na wszelki wypadek z podstawek.

Rozbudowana oferta kolorystyczna

Kolory ławy Aversa

Ława Aversa występuje w wielu kolorach. Kolory podzielono na dwie grupy: wysoki połysk oraz drewnopodobne. Dzięki temu każdy może znaleźć kolor, który mu się podoba.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy Aversa

  • długość: złożona 120 cm, rozłożona 170 cm
  • wysokość: najniżej 50 cm - najwyżej 65 cm 
  • szerokość: 70 cm
  • grubość blatu: 6 cm
  • grubość nogi podstawy: 7,4 cm
  • wnętrze szuflady: 68 cm x 38 cm x 8 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 126,0 x 79,0 x 10,0cm o wadze 35kg;
- paczka 2/2 - 88,0 x 63,0 x 13,0cm o wadze 30kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • KASIA

    WSZYSTKO SUPER ŁAWA PREZENTUJE SIĘ BARDZO ŁADNIE . SOLIDNA . Bardzo dobry kontakt ze sprzedającymi . GORĄCO POLECAM

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×