Ława Aversa - Szary Połysk

(kod: 19689) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
1 499 zł 1 369 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 68,45zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 19689

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Podnoszenie siłownik gazowy
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary lub (i) dab sonoma
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Kształt blatu prostokątny
Dodatkowa półka Tak
Miejsce na schowanie wkładki Tak
Ilość nóg 2
Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 120-170
Szerokość [cm] 70
Wyskość [cm] 50-65
Materiał Płyta MDF

Opis produktu

W miejscach, w których często spędzamy czas i które mają zapewnić nam relaks powinny znaleźć się meble, które to nam ułatwią. By móc komfortowo odpocząć po pracy nie wystarczy wygodna kanapa, przy niej musi stanąć praktyczna i tworząca spójną całość z całym wnętrzem ława. Ława Aversa – Szara to doskonale zaprojektowany mebel, który świetnie sprawdzi się w każdym salonie.

Płyta High Gloss wysoki połysk

Hubertus Logo

Ława podnoszona rozkładana wyposażona jest w mechanizm umożliwiający jego wydłużenie o 50cm za pomocą wkładki na prowadniczach synchronicznych, czyli jeśli rozsuwamy jedną stronę, to rozsuwa się też druga. Wkładkę przedłużającą można schować pod blatem.

Ława z mechanizmem podnoszenia

Ława Aversa aranżacja

Ławę Aversa – Szarą zaprojektowano tak by nie tylko cieszyła oko, ale także by była praktyczna i sprawiała, że codzienne czynności będą prostsze do wykonania. Wymiary ławy można dostosowywać według aktualnych potrzeb. Długość blatu dzięki synchronicznym prowadnicom można zwiększać ze 120 cm do 170 cm. Wystarczy rozsunąć łączony blat i w wolne miejsce włożyć dodatkowe skrzydło. Także wysokość można zmieniać. Przy pomocy mechanizmu wykorzystującego podnośnik gazowy w łatwy sposób podwyższymy stół z 50 do 65 cm. Pod blatem umieszczono specjalną szufladę, która płynnie się otwiera dzięki zastosowaniu kulowych prowadnic. Wewnątrz mamy sporo przestrzeni na to, by przechowywać tam czasopisma czy piloty.

Ława Aversa – Szara wykonana jest z płyty MDF, którą pokryto specjalną warstwą High Gloss o wysokim połysku. Takie rozwiązanie nadaje ławie wyjątkowego wyglądu, ale również zwiększa jej trwałość i odporność na zadrapania. Płyta odporna jest na zmiany termiczne, warto jednak na wszelki wypadek korzystać z podkładek pod kubki z gorącymi napojami.

Rozbudowana oferta kolorystyczna

Kolory ławy Aversa

Ława Aversa występuje w wielu kolorach. Kolory podzielono na dwie grupy: wysoki połysk oraz drewnopodobne. Dzięki temu każdy może znaleźć kolor, który mu się podoba.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy Aversa

  • długość: złożona 120 cm, rozłożona 170 cm
  • wysokość: najniżej 50 cm - najwyżej 65 cm 
  • szerokość: 70 cm
  • grubość blatu: 6 cm
  • grubość nogi podstawy: 7,4 cm
  • wnętrze szuflady: 68 cm x 38 cm x 8 cm

Kluczowe parametry:

Podnoszenie siłownik gazowy
Kolor biały lub (i) czarny lub (i) brązowy lub (i) cappuccino lub (i) szary lub (i) dab sonoma
Wykończenie wysoki połysk
Materiał płyta mdf
Kształt blatu prostokątny
Dodatkowa półka Tak
Miejsce na schowanie wkładki Tak
Ilość nóg 2
Rozkładanie rozkładany
Długość [cm] 120-170
Szerokość [cm] 70
Wyskość [cm] 50-65
Materiał Płyta MDF

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskie w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 126,0 x 79,0 x 10,0cm o wadze 35kg
- paczka 2/2 - 88,0 x 63,0 x 13,0cm o wadze 30kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×