Ława Manam

(kod: 13071)
675 zł

Produkt niedostępny

kod: 13071
Wybierz Kolor nóg:
Zobacz wszystkie warianty
Wybierz Kolor ramki blatu:

Opis produktu

Ława z półką wykonaną tak jak blat ze szkła hartowanego, szkło użyte do blatu jest polerowne, fazowane i szlifowane, rogi zaś są zaokrąglone dla bezpieczeństwa. 

Nogi ławy wykonano z litego drewna sosnowego I klasy. Bejcowane w wybranym kolorze (24 warianty do wyboru) oraz zabezpieczone lakierem akrylowym. Na nogach widoczna jest struktura słojów drewna. Stabliność ławy zapewniają odpowiednie do szkła i estetycznie wykonane nogi o przekroju 10x10 cm

Ława proponowana jest w dwóch wariantach powierzchni blatu 90x60 cm i 120x70 cm. Do blatu o powierzchni 120x70 cm istnieje możliwość wyboru grubszego 10 mm blatu, standardowo blat ma grubość 8 mm.

Prosta konstrukcja  i funkcjonalność powodują, iż ta ława wybierana jest nie tylko do salonów, ale również miejsc pracy i poczekalni, zaś półka pozwala zmieścić różne czasopisma i przedmioty użytkowe.

Proponowane jest również do wyboru 7 kolorów ramki blatu (w kształcie litery L - tak jak na zdjęciach), które z odpowiednio wybranym kolorem nóg, będą stanowić piękną całość.

Szklana półka jest piaskowana.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×