Ława szklana z półką Elbrus

(kod: 13068)
571 zł

Produkt niedostępny

kod: 13068
Wybierz Kolor nóg:
Zobacz wszystkie warianty

Opis produktu

Ława szklana o dwóch blatach szklanych wykonanych z hartowanego szkła o specjalnie zaokrąglonych rogach, aby zapewniać bezpieczeństwo użytkowników, szkło blatów jest fazowane, szlifowane i polerowane.

Nogi ławy dostępne są w 24 kolorach. Wykonane są z litego drewna sosnowego. Kolorowa bejca wnikając w strukturę drewna pozostawia efekt widocznych słojów. Drewno i bejca zostały zabezpieczonoe lakierem akrylowym.  Szklany blat potrzebuje odpowiedniego podparcia, zastosowano nogi o grubości 10x10 cm.

Proponujemy ławę szklaną z półką w dwóch wariantach powierzchni blatu 90x60 cm i 120x70 cm oraz dwa warianty grubości szkła użytego na blat tj. 8 mm i 10 mm.

Ława fantastycznie sprawdza się w salonach przy kanapie, półka pozwala umieścić na niej piloty do telewizora i dekodera, jak i książki, pozwalając w pełni wykorzystać blat na cele gastronomiczne.

Kolor nóg mogą się nieznacznie różnić od prezentowanych wzorników.

 

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×