Ława Tivoli

Ława Tivoli Hubertus
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 09647) Hubertus
  • grafitowo-biała
  • czarno-biała
Ława Tivoli to nowoczesny stolik do salonu. Posiada stylową ramkę stanowiącą przedłużenie nóg. Blat w obu wariantach kolorystycznych jest biały. Zaś kolor nóg można wybrać: grafit połysk lub czarny połysk. Konstrukcja stołu wyko... pełny opis

799 zł

689 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 34,45zł
Wysyłka w 15 do 20 dni
kod: 09647

Opis produktu

Ława Tivoli to nowoczesny stolik do salonu. Posiada stylową ramkę stanowiącą przedłużenie nóg. Blat w obu wariantach kolorystycznych jest biały. Zaś kolor nóg można wybrać: grafit połysk lub czarny połysk.

Konstrukcja stołu wykonana jest na bazie płyty MDF Hubertus Super Połysk. Płyty te charakteruzyje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Istotnym elementem procesu technologicznego jest zachowanie szczególnej czystości w zakładzie produkcyjnym. Pozwala to uzyskać powierzchnie jednolite i bez skaz. Dodatkowo powierzchnia płyt zabezpieczona jest folią, która usuwa się po zmontowaniu całego produktu.

Wymiary mebla są standardowe co pozwala na uniwersalne przeznaczenie wysokość 48 cm, umożliwia wygodne korzystanie podczas siedzenia na kanapie, sofie lub narożniku - gdyz typowa wysokość siedziska tych mebli ma ok.41-44 cm. Długość ławy to 120 cm i 65 cm szerokości.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 120 cm
  • wysokość: 48 cm
  • szerokość: 65 cm
  • szerokość nogi: 10 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w jednej paczce:
- paczka - 120,0 x 67,0 x 12,0cm o wadze 30 kg;

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Agnieszka

    Stolik jest przepiękny! Tak błyszczy, jakby był ze szkła :) Bardzo solidne wykonanie, pięknie się prezentuje!