Ława Valetta IX.SR.Ł

(kod: 13736) Produkt wyprodukowany w Polsce ElmarKolekcja Valetta
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 13736

Opis produktu

Prostokątna ława Valetta o oznaczeniu producenta: IX.SR.Ł to propozycja dla osób poszukujących prostej i funkcjonalnej ławy do salonu, lub pokoju gościnnego. Ława została wykonana w oryginalnym kolorze dąb San Remo - łatwym w dopasowaniu do różnych wnętrz. Balt umieszczony na wysokości 49cm posiada wymiary 111 x 65cm. Płyta laminowana z której został wykonany posiada podwyższoną odporność na zarysowania i jest łatwa w czyszczeniu. 

Ława Valetta IX.SR.Ł idealnie komponuje się z innymi meblami z kolekcji Valetta, a w przypadku większych zakupów można zaoszczędzić na kosztach dostawy. 

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 111cm
  • szerokość: 65cm
  • wysokość: 49cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ława Valetta przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.

Gwarancja:

Ława Valetta objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×