Ława z regulowaną wysokością Ulva

(kod: 15478)
1 764 zł

Produkt niedostępny

kod: 15478

Opis produktu

Dla osób pragnących połączyć estetykę wykonania z funkcjonalnością wspaniałą alternatywą będzie rozkładana ława z regulowaną wysokością Ulva. Zmienny rozmiar umożliwia zaoszczędzenie miejsca na co dzień, a możliwość dołożenia dwóch wkładek o długości 39 cm oraz zmiany wysokości za pomocą mechanizmu podnoszenia gwarantuje komfort i radość z użytkowania podczas posiłku i wykorzystywanie jako ławostołu.

Ława Ulva wyposażona jest w mechanizm pneumatyczny w którego skład wchodzą trwałe niemieckie prowadnice oraz podnośniki.  Wykorzystane materiały gwarantują solidność oraz łatwość  użytkowania. 

Regulowana wysokość ławy realizowana jest za pomocą mechanizmy przypominającego ten użyty w fotelu biurowym – po przytrzymaniu dźwigni blat zostaje automatycznie podniesiony, jednak po jej zwolnieniu możemy zatrzymać blat w dowolnie wybranej przez siebie wysokości z zakresu 53 cm - 74 cm. 

W celu rozłożenia ławy wystarczy zwolnić dwa hamulce prowadnicy synchronicznej, rozsunąć blat i dołożyć jedną lub dwie wkładki.

Ława z regulowaną wysokością Ulva charakteryzuję się wysokim standardem wykończenia. Posiada blat wykonany z płyty laminowanej w kolorystyce drewnopodobnej oraz dwie chowane w blat wkładki o grubości 18 mm.

Istnieje możliwość wyboru własnego wariantu kolorystycznego z palety barw firmy Kronopol oraz lekkiej modyfikacji wymiarów ławy – w celu złożenia indywidualnego zamówienia zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy:

  • Długość: 120 cm (złożony) 169 cm (po rozłożeniu z 1 wkładką) 198 cm (po rozłożeniu z 2 wkładkami)
  • Szerokość: 70 cm
  • Wysokość: 53 cm - 74 cm (wysokość regulowana w zakresie 21cm)
  • Waga: 65 kg

Wymiary wkładki

  • Długość: 39 cm
  • Szerokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Ława dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie - kurier nie ma obowiązku wnoszenia przesyłki. Produkt nie wymaga samodzielnego montażu. Przesyłka kurierska jest ubezpieczona.

Gwarancja:

Ława z regulowaną wysokością Ulva objęta jest 2-letnią gwarancją poducenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×