Ława kwadratowa ELBA

(kod: 13964) Produkt wyprodukowany w Polsce Hubertus
899 zł 719 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 35,95zł

  • Wysyłka w 15 do 20 dni
  • kod: 13964

Popularne wśród Klientów:

Opis produktu

Ława kwadratowa ELBA doskonale wpasuje się w Państwa salon ponieważ dostępne warianty kolorystyczne umożliwiają wybór nowoczesnych wysokopołyskowych kolorów tj. biały połysk i czarny połysk, w przypadku wnętrz klasycznych dostępne są kolory drewnopodobne matowe tj. dąb sonoma i avola brąz. Ława posiada praktyczną półkę pod blatem głównym na której można umieścić m.in. książkę, piloty lub słodycze.

Kształt ławy Elba kwadratu jest bardzo praktyczny ponieważ jest ustawna i doskonale pasuje do narożnika lub kanapy z fotelami, zaś pokaźna powierzchnia blatu 80x80 cm umożliwia wygodne ustawienie nawet kilku filiżanek z kawą.

Kwadratowa ława Elba wykonana jest z płyty MDF, powierzchnia wykończona jest w zależności od wybranego wariantu kolorystycznego - ponieważ kolory wysokopołyskowe wykonane są z płyty MDF Super Połysk, zaś w przypadku płyty matowej drewnopodobnej płyta MDF pokryta jest folią firmy Hornschuch. Oba wykończenia charakteryzuje wysoka jakość i trwałość.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość 84 cm
  • szerokość 84 cm
  • wysokość 44 cm
  • powierzchnia blatu: 80 x 80 cm
  • wysokość między półką a blatem: 20 cm
  • wysokość od podłoża do dolnej krawędzi półki: 16 cm

Wymiary nogi: 9x9 cm

Dostawa i montaż mebli:

Stolik kawowy dostarczamy w 2 kartonach, w stanie do samodzielnego złożenia. Do  przesyłki dołączamy czytelną instrukcję montażu wraz ze wszelkimi niezbędnymi elementami mocowania.

Wymiary paczek

  • Paczka 1: 90 x 84 x 14,5cm - waga 25 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×