Ławka cateringowa składana 213 cm

269 zł

Produkt niedostępny

kod: 13246

Opis produktu

Ławka cateringowa składana jest idealna do wszelkiego rodzaju zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Jest z powodzeniem wykorzystywana do organizacji imprez plenerowych na tarasach i w ogrodach.

Niewielka waga i możliwośc składania sprawiają, że można ją bardzo łatwo przetransportować na konkretne imprezy, lub zabrać wyjeżdżając na działkę (po złożeniu posiada rączkę ułatwiającą tranpsort). 

Stelaż składanej ławki cateringowej wykonany jest w oparciu o profile stalowe, ocynkowane, malowane proszkowo, więc odporne na działanie czynników zewnętrznych. Blat wykonano z tworzywa sztucznego, które jest łatwy w utrzymaniu, czyszczeniu i wodoodporne. 

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 213 cm
  • szerokość: 28 cm
  • wysokość: 43,5 cm
  • waga:11kg

Dostawa i montaż mebli:

Ławka cateringowa dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jest ona gotowa do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Stapar

    towar zgodny z opisem. Łatwy montaż. Dostawa na czas. Polecam

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa drewniana składana

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×