Ławka Cmentarna z oparciem do wbetonowania

(kod: 08980) Produkt wyprodukowany w Polsce
Ławka ogrodowa "Cmentarna" z oparciem wykonana jest z drewna olchy, które najpierw jest polerowane, frezowane, a następnie pokryte podwójną warstwą lakierobejcy. Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej konstrukcji , któ... pełny opis
193 zł
+ dostawa 35 zł
Wysyłka do 48h
kod: 08980

Opis produktu

Ławka ogrodowa "Cmentarna" z oparciem wykonana jest z drewna olchy, które najpierw jest polerowane, frezowane, a następnie pokryte podwójną warstwą lakierobejcy. Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej konstrukcji, którą cechuje wysoka wytrzymałość mechaniczna. Ławka "Cmentarna" do wbetonowania jest też odporna na warunki atmosferyczne.

Wymiary ławki to 100cm długości, 70cm wysokości nóg z wąsami, z czego 30cm jest do wbetonowania w ziemię. Szerokość ławki to 29cm, a grubość użytych desek to 3cm.

Ławka przesyłana jest klientowi w częściach do zmontowania.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 29
Waga [kg] 15
Wysokość [cm] 70
Długość [cm] 100
Głębokość [cm] 29
Wysokość [cm] 70
Waga [kg] 15
Kolor żeliwa czarny

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.