Ławka miejska bez oparcia MODERN I

(kod: 15629) Produkt wyprodukowany w Polsce
Bez oparcia Z oparciem
Wkręty Kotwy
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
Utrzymana w nowoczesnej stylistyce ławka miejska bez oparcia doskonale wpasuje się w miejską przestrzeń. Szeroka na 178 cm ławka zapewni miejsce do siedzenia na przystankach, uliczkach czy w parkach. Ławki miejskie przeznaczone ... pełny opis

819 zł

779 zł

+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 41,40zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15629

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 178
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 40
Stelaż stalowy
Waga [kg] 30
Wysokość siedziska [cm] 40

Opis produktu

Utrzymana w nowoczesnej stylistyce ławka miejska bez oparcia doskonale wpasuje się w miejską przestrzeń. Szeroka na 178 cm ławka zapewni miejsce do siedzenia na przystankach, uliczkach czy w parkach.

Ławki miejskie przeznaczone są do użytkowania na powietrzu, dlatego też muszą być wykonane tak, by były nie tylko wygodne i ładne, ale także odporne na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Ławka miejska bez oparcia składa się z elementów stalowych i drewnianych. Konstrukcję metalową przed korozją chroni ocynkowanie oraz proszkowe malowanie, natomiast świerkowe listwy zabezpieczone są lakierobejcą lub farbą akrylową.

Istotny jest też montaż ławki bez oparcia, który zapewnia nie tylko stabilność, ale również zabezpieczenie przed kradzieżą. Nogi wykonane z blachy o grubości 8 mm montuje się do podłoża za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Kolorystyka ławki miejskiej utrzymana jest w neutralnych i ciepłych barwach. Standardowo konstrukcja pokryta jest farbą w kolorze czarnym (RAL 9005). Można wybrać inny kolor, decydując się płatną opcję, spośród innych kolorów dostępnych w palecie RAL. Świerkowe listwy mogą być pomalowane na kolor teak, palisander lub sosna za dopłatą. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 40 cm
  • szerokość 45 cm
  • długość 178 cm
  • waga ok. 30 kg

Modern I schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 178
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 40
Stelaż stalowy
Waga [kg] 30
Wysokość siedziska [cm] 40

Dostawa i montaż mebli:

Ławka miejska bez oparcia MODERN I przeznaczona jest do samodzielnego montażu, a to dzięki jej mało skomplikowanej konstrukcji. Przesyłana jest w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.