Ławka z betonu bez oparcia BERLIN I

(kod: 15636) Produkt wyprodukowany w Polsce
999 zł 979 zł + dostawa 49 zł

Kup na raty: 20 x 51,40zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 15636

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 195
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 42
Stelaż betonowy
Waga [kg] 190
Wysokość siedziska [cm] 42

Opis produktu

Betonowo – drewniana ławka bez oparcia to solidna konstrukcja i ciekawe połączenie materiałów. Beton oraz drewno tworzą prostą w swojej formie ławkę bez oparcia, która doskonale spełni swoją rolę na osiedlach, uliczkach czy w parkach.

Podstawę ławki z betonu stanowią solidne bloki betonowe, które służą jako nogi. Płukany beton jest estetyczny i w standardzie występuje aż w 5 wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Wykonane z płukanego betonu o klasie B25 nogi, poza estetycznym wyglądem zapewniają użytkowanie przez długi czas. Beton jest odporny na warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Drewniane listwy, które tworzą siedzisko zabezpieczone są farbą akrylową lub lakierobejcą.

Montaż ławki bez oparcia jest bardzo prosty, ale jednocześnie zapewnia dodatkową stabilność i zabezpieczenie przed kradzieżą. Nogi ławki z betonu mocowane są do podłożą za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Elementy drewniane standardowo pomalowane są na kolor mahoniowy, który za dopłatą można zmienić na teak, palisander lub sosnę. Stalowe elementy są ciemnobrązowe (zbliżone kolorem do mahoniu). Zmiany ich koloru można dokonać decydując się na inny kolor z palety RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 42 cm
  • szerokość 45 cm
  • długość 195 cm
  • waga ok. 190 kg

Berlin I schemat

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 195
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 42
Stelaż betonowy
Waga [kg] 190
Wysokość siedziska [cm] 42

Dostawa i montaż mebli:

Ławka z betonu bez oparcia BERLIN I wysyłana jest na podany przez klienta adres poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Jest prosta w montażu i jedna osoba bezproblemowo sobie z tym procesem poradzi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena wyposażenie placu zabaw ławka ze skrzynią na zabawki ławka ze skrzynią keter antracyt ławka ze skrzynią na balkon brazowa ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ze skrzynią plastikowa na balkon promocja ławka ze skrzynią do narzędzi

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×