Ławka z betonu bez oparcia BERLIN I

(kod: 15636) Produkt wyprodukowany w Polsce
Z oparciem Bez oparcia
Wkręty Kotwy
Malowane farbą akrylową Malowane lakierobejcą
Betonowo – drewniana ławka bez oparcia to solidna konstrukcja i ciekawe połączenie materiałów. Beton oraz drewno tworzą prostą w swojej formie ławkę bez oparcia, która doskonale spełni swoją rolę na osiedlach, uliczkach czy w pa... pełny opis
982 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 51,55zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 15636

Opis produktu

Betonowo – drewniana ławka bez oparcia to solidna konstrukcja i ciekawe połączenie materiałów. Beton oraz drewno tworzą prostą w swojej formie ławkę bez oparcia, która doskonale spełni swoją rolę na osiedlach, uliczkach czy w parkach.

Podstawę ławki z betonu stanowią solidne bloki betonowe, które służą jako nogi. Płukany beton jest estetyczny i w standardzie występuje aż w 5 wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest grys granitowy, sjenitowy, biało czarny oraz kamień rzeczny barwiony na czerwono i kamień rzeczny naturalny. Wykonane z płukanego betonu o klasie B25 nogi, poza estetycznym wyglądem zapewniają użytkowanie przez długi czas. Beton jest odporny na warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Drewniane listwy, które tworzą siedzisko zabezpieczone są farbą akrylową lub lakierobejcą.

Montaż ławki bez oparcia jest bardzo prosty, ale jednocześnie zapewnia dodatkową stabilność i zabezpieczenie przed kradzieżą. Nogi ławki z betonu mocowane są do podłożą za pomocą kotew lub kołków rozporowych.

Elementy drewniane standardowo pomalowane są na kolor mahoniowy, który za dopłatą można zmienić na teak, palisander lub sosnę. Stalowe elementy są ciemnobrązowe (zbliżone kolorem do mahoniu). Zmiany ich koloru można dokonać decydując się na inny kolor z palety RAL. W celu zmiany koloru prosimy o kontakt mailowy.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość 42 cm
  • szerokość 45 cm
  • długość 195 cm
  • waga ok. 190 kg

Berlin I schemat

Dostawa i montaż mebli:

Ławka z betonu bez oparcia BERLIN I wysyłana jest na podany przez klienta adres poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Jest prosta w montażu i jedna osoba bezproblemowo sobie z tym procesem poradzi.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 3 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.