Ławka dębowa bez oparcia

(kod: 00110)
569 zł

Produkt niedostępny

kod: 00110

Opis produktu

Ławka bez opracia wykonana z litego drewna dębowego.

Ławka wykonana jest z drewna pozyskiwanego z polskich, ekologicznie zarządzanych lasów. Drewno zabezpieczane jest poprzez ręczne olejowanie i impregnowanie.

Ławki dębowe są rękodziełem, przy produkcji wykorzystywany jest naturalny kształt gałęzi dębu, co sprawia, że każda z nich jest niepowtarzalna, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy.  Rustykalny stył, w którym wykonana jest ławka jest świetnym rozwiązaniem dla pubów, restauracji i zajazdów. Ławka jest ciężka, wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Meble z drewna debowego mogą stać cały rok na zewnątrz, jednak należy pamietać o tym, że bez konserwacji po jakimś czasie stracą powłokę impregnatu i zmienią kolor na srebrzysto szary. Aby jak najdłużej cieszyć się ich początkowym wyglądem należy przykrywać lub ustawiać je pod zadaszeniem na czas zimowy. Ławki wymagają konserwacji przed kolejnym sezonem: powinny zostać umyte, przetarte papierem ściernym i pomalowane impregnatem, lub tylko umyte jeśli chcemy uzyskać sreberzysto szary odcień.

Meble z litego drewna cały czas "pracują", w trakcie ich uzytkowania mogą czasem pojawiać się pęknięcia, co jest procesem naturalnym i nie wpływa na wytrzymałość mebla.

Ławka dostępne w trzech rozmiarach 116 cm, 156 cm i 2160 cm. Długości te dopasowane są dla dwóch, trzech lub czterech osób siedzących.

Ławki dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu. Zapakowane są w płaskie paczki, w których znajdują się potrzebne do montażu wkręty. Do montażu wystarczy jedynie wkrętarka lub śrubokręt. Ławkę jest w stanie zmontować jedna osoba.

Wymiary i waga poszczegónych ławek:

2 osobowa

Długość: 116 cm
Wysokość: 45cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 12 kg

3 osobowa

Długość: 156 cm
Wysokość: 45 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 16 kg

4 osobowa

Długość: 216 cm
Wysokość: 45 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 25 kg

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa bez oparcia ławki ogrodowe bez oparcia ławka parkowa bez oparcia cena ławka ogrodowa dębowa

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×