Ławostół podnoszony Wenecja z funkcją rozkładania blatu

(kod: 15498)
1 489 zł

Produkt niedostępny

kod: 15498
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Ławostół Wenecja to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących estetykę oraz jakość wykonania. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz materiałami dobrego gatunku.

Charakterystyczną cechą ławostołu jest stabilność spowodowana solidnym mechanizmem podnoszenia  na korbkę, składającym się z podnośnika niemieckiej firmy. Aby rozsunąć blat, wystarczy pociągnąć jedną jego część, ponieważ druga samodzielnie wysunie się w tym samym czasie dzięki prowadnicy synchronicznej.

Ława Wenecja została wykonana z forniru - okleiny naturalnej powstałej jako materiał organiczny ze skrawania drewnianych bali. Przy lakierowaniu blatu użyty został lakier firmy Adler, który jest odporny na zalania np. alkoholem oraz odparzenia. 

Ława posiada funkcję rozkładania oraz podnoszenia zwiększające komfort użytkowania. 
Możliwość rozłożenia blatu oraz przedłużenia długości o dwie dodatkowe wkładki o liczące 39 cm każda, pozwala na swobodne zjedzenie posiłku, a funkcja podnoszenia  blatu na dowolną wysokość 60-76 cm  za pomocą korbki umożliwia dopasowanie wysokosci do siedziska. Przy złożonym blacie wkładki chowają się do środka. 

Na indywidualne dobranie kolorystyki ławostołu do własnych wnętrz pozwala mnogość wariantów kolorystycznych.

Nie ma możliwości modyfikacji wymiarów ławostołu. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy:

  • Długość: 120 cm (złożony) 159 cm (po rozłożeniu z 1 wkładką) 198 cm (po rozłożeniu z 2 wkładkami)
  • Szerokość: 70 cm
  • Wysokość: 60 cm - 76 cm
  • Waga: 52,5 kg

Wymiary wkładki:

  • Długość: 39 cm
  • Szerokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Ławostół Wenecja dostarczany jest w dwóch dobrze zabezpieczonych paczkach ważących 32 kg oraz 21 kg za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, a także 5-letnią gwarancją na okucia tj mechanizm podnoszenia oraz prowadnice.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×