Ławostół rozkładany Klif z funkcją podnoszenia

(kod: 15497)
Ławostół Klif świetnie sprawdzi się jako funkcjonalny mebel w każdym domu. Wysokiej jakości materiały z których został wykonany, a także staranność wykończenia sprawiają, że zaskakuje estetyką oraz klasą wykonania. Ława Klif ... pełny opis
1 560 zł
+ dostawa 49 zł
Kup na raty: 20 x 80,45zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15497
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Ławostół Klif świetnie sprawdzi się jako funkcjonalny mebel w każdym domu.
Wysokiej jakości materiały z których został wykonany, a także staranność wykończenia sprawiają, że zaskakuje estetyką oraz klasą wykonania.

Ława Klif posiada dwie główne funkcje zwiększające komfort użytkowania.
Pierwszą jest możliwość rozłożenia blatu za pomocą prowadnic synchronicznych, a następnie przedłużenia go o dodatkowe dwie wkładki. Każda z nich ma długość 39 cm i chowa się pod blatem podczas złożenia. Drugą zaś jest możliwość podniesienia blatu za pomocą korbki na dowolną wysokość w zakresie 60-76 cm, umożliwiając tym samym idealne dopasowanie wysokości do posiadanego już siedziska.

Ławostół charakteryzuje się solidnym korbowym mechanizmem podnoszenia składającym się z podnośnika niemieckiej firmy gwarantującym dużą stabilność. Synchroniczność prowadnic polega na tym, że podczas wysuwania jednej części blatu w celu rozłożenia całości, druga wysuwa się automatycznie w tym samym czasie.

Stół został wykonany z okleiny naturalnej – forniru, czyli materiału organicznego pochodzącego ze skrawania drewnianych bali. Blat został polakierowany lakierem firmy Adler odpornym na odparzenia i zalania np. alkoholem. 

Mnogość wariantów kolorystycznych pozwala na indywidualne dobranie kolorystyki ławostołu do własnych wnętrz oraz przestrzeni. Nie ma możliwości modyfikacji wymiarów. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary ławy:

  • Długość: 120 cm (złożony) 159 cm (po rozłożeniu z 1 wkładką) 198 cm (po rozłożeniu z 2 wkładkami)
  • Szerokość: 70 cm
  • Wysokość: 60 cm - 76 cm
  • Waga: 52,5 kg

Wymiary wkładki:

  • Długość: 39 cm
  • Szerokość: 70 cm

Dostawa i montaż mebli:

Ławostół dowożony jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w dobrze zabezpieczonych paczkach. Dostarczany w dwóch paczkach ważących 32 kg oraz 21 kg. 
Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta, a także 5-letnią gwarancją na okucia tj mechanizm podnoszenia oraz prowadnice.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.