Lekka folia ogrodowa na stelażu Hobby 2,5x3m

Tunel foliowy lekki hobby 2,5x3
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 21153) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
2,5 m 3,75 m 5 m 6,25 m
3 m 2 m
Lekkie tunele foliowe to nowy typ tuneli firmy KROSAGRO o obniżonej wadze stelaża, co niezwykle zwiększa mobilność tunelu . Jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem, ponieważ jeśli zajdzie taka potrzeba, można go swobodnie przenosić w d... pełny opis
589 zł
+ dostawa 30 zł
Kup na raty: 20 x 30,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21153

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Lekkie tunele foliowe to nowy typ tuneli firmy KROSAGRO o obniżonej wadze stelaża, co niezwykle zwiększa mobilność tunelu. Jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem, ponieważ jeśli zajdzie taka potrzeba, można go swobodnie przenosić w dowolne miejsce. Kontrukcja opiera się na ramie, nie wbija się go w ziemię.

Lekki tunel foliowy 2,5x3

Konstrukcja została wykonana z lekkich, stalowych rurek o średnicy 25mm i grubości 1mm. Są one odporne na korozję zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Tunel ma jedne, rolowane drzwi, które umożliwiają wietrzenie tunelu, w celu uniknięcia przegrzania roślin. Stelaż jest niezwykle prosty w montażu, z powodzeniem można tego dokonać w pojedynkę.

Lekki tunel foliowy 2,5x3 zatrzask

Tunel jest pokryty zbrojoną folią, która została wzmocniona siatką. Zapewnia to odporność na uszkodzenia mechaniczne. Folia zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu, ochroni je przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta, niskie temperatury, obfite deszcze i silne wiatry. Zagwarantuje również odpowiednią przepuszczalność światła. Zamknięty obszar ułatwia rozpylanie pestycydów, co pozwoli na pozbycie się szkodników i chorób. Tunel w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją umożliwi wydłużenie okresu wegetacyjnego i zwiększenie ilościowo i jakościowo zbieranych plonów.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 250x300

  • Długość: 2,5m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 3m
  • Powierzchnia użytkowa: 7,5m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Wymiary paczek: 200x40x20 cm, 130x30x18 cm

Waga paczek: 40 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.