Lekki foliak do ogrodu Hobby 6,25x2m

Tunel foliowy lekki 6,25x2x2
kliknij i zobacz 10 zdjęć
(kod: 21148) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
6,25 m 5 m 3,75 m 2,5 m
2 m 3 m
Lekki Jednosezonowy Wielosezonowy
Jeśli pasjonują się Państwo uprawą roślin, to lekki foliak do ogrodu jest idealnym rozwiązaniem. Zagwarantuje roślinom odpowiednie warunki do rozwoju, przyspieszając i wydłużając ich okres wegetacyjny oraz zwiększając ilościowo i jakoś... pełny opis
789 zł
+ dostawa 30 zł
Kup na raty: 20 x 40,95zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21148

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 12,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Jeśli pasjonują się Państwo uprawą roślin, to lekki foliak do ogrodu jest idealnym rozwiązaniem. Zagwarantuje roślinom odpowiednie warunki do rozwoju, przyspieszając i wydłużając ich okres wegetacyjny oraz zwiększając ilościowo i jakościowo zbierane plony.

Tunel foliowy z folią zbrojoną

Stelaż jest pokryty zbrojoną folią o grubości 130g/m2. Jest ona wzmocniona siatką, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zbrojona folia zapewnia roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu, chroniąc je przed niskimi temperaturami, silnymi wiatrami, czy obfitymi deszczami i dzikimi zwierzętami. Gleba pod tunelem dłużej trzyma wilgoć i szybciej się nagrzewa, co niezwykle pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia.

Tunel foliowy z folią zbrojoną lekki

Tunel ma jedno rolowane i zamykane na zatrzaski wejście, ktore umożliwia wentylację tunelu oraz ułatwia dostęp do roślin. Optymalna wysokość tunelu wynosząca 2 m gwarantuje swobodne poruszanie się w jego wnętrzu. Jego konstrukcja została wykonana z lekkich, stalowych rurek o średnicy 25 mm i grubości 1mm. Są one ocynkowane ogniowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Tunel jest niezwykle lekki, co zapewnia mobilność i ułatwia przenoszenie tunelu bez konieczności jego demontażu. Konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemię.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 625

  • Długość: 6,25m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 2m
  • Powierzchnia użytkowa: 12,5m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 12,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Wymiary paczek: 200x40x20 cm, 130x30x18 cm

Waga paczek: 52 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.