Lekki foliak do ogrodu Hobby 6,25x2m

(kod: 21148) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
789 zł + dostawa 30 zł

Kup na raty: 20 x 40,95zł

  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21148

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 12,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Jeśli pasjonują się Państwo uprawą roślin, to lekki foliak do ogrodu jest idealnym rozwiązaniem. Zagwarantuje roślinom odpowiednie warunki do rozwoju, przyspieszając i wydłużając ich okres wegetacyjny oraz zwiększając ilościowo i jakościowo zbierane plony.

Tunel foliowy z folią zbrojoną

Stelaż jest pokryty zbrojoną folią o grubości 130g/m2. Jest ona wzmocniona siatką, co gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zbrojona folia zapewnia roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu, chroniąc je przed niskimi temperaturami, silnymi wiatrami, czy obfitymi deszczami i dzikimi zwierzętami. Gleba pod tunelem dłużej trzyma wilgoć i szybciej się nagrzewa, co niezwykle pomaga ogrodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia.

Tunel foliowy z folią zbrojoną lekki

Tunel ma jedno rolowane i zamykane na zatrzaski wejście, ktore umożliwia wentylację tunelu oraz ułatwia dostęp do roślin. Optymalna wysokość tunelu wynosząca 2 m gwarantuje swobodne poruszanie się w jego wnętrzu. Jego konstrukcja została wykonana z lekkich, stalowych rurek o średnicy 25 mm i grubości 1mm. Są one ocynkowane ogniowo, dzięki czemu są odporne na korozję. Tunel jest niezwykle lekki, co zapewnia mobilność i ułatwia przenoszenie tunelu bez konieczności jego demontażu. Konstrukcja opiera się na ramie, tunelu nie wbija się w ziemię.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 625

  • Długość: 6,25m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 2m
  • Powierzchnia użytkowa: 12,5m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 12,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Wymiary paczek: 200x40x20 cm, 130x30x18 cm

Waga paczek: 52 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter skrzynie ogrodowe skrzynie do ogrodu na sprzet

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×