W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12
W dniu 19.04.2019 Biuro Obsługi Klienta czynne jest w godzinach 8-12

Lekki foliak ogrodowy Hobby do uprawy warzyw 5x2x2

(kod: 21147) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
679 zł + dostawa 30 zł

Kup na raty: 20 x 35,45zł

  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21147

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy jest doskonałą i tanią propozycją dla miłośników ogrodnictwa, którzy nie mają zbyt wiele miejsca w swoich ogródkach. Jego konstrukcja opiera się na ramie, nie wbija się go w ziemię, dzięki czemu jest niezwykle mobilny. Tunel, ze względu na swe niewielkie rozmiary i niedużą wagę, można swobodnie przenosić w różne miejsca ogrodu. 

Tunel foliowy lekki 5x2x2

Rolowane drzwi z wieoma zatrzaskami są wygodnym wejściem ułatwiającym dostęp do roślin oraz umożliwiają odpowiednie wietrzenie tunelu, w celu uniknięcia przegrzania roślin. Konstrukcja tunelu została wykonana z lekkich metalowych rurek o średnicy 25mm. Zostały one poddane procesowi ogniowego cynkowania, co zapewniło im zwiększoną odpornosć na korozję zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Tunel, dzięki swej optymalnej wysokości umożliwia swobodne poruszanie sie i ułatwiony dostęp do roślin. 

Tunel foliowy z folią zbrojoną 5x2x2

Tunel foliowy przyspiesza zbiór plonów i zwiększa ich jakość. W połączeniu z odpowiednią pielęgnacją roślin umożliwia wydłużenie sezonu wegetacyjnego. Zbrojona folia zapewnia odpowiednią termoizolację oraz ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, równocześnie przepuszczając niezbędne roślinom światło. Foliak gwarantuje ochronę przed niskimi temperaturami, obfitymi deszczami, silnym wiatrami i dzikimi zwierzętami. Gleba pod tunelem szybciej się nagrzewa oraz dłużej trzyma wilgoć, co pomaga hodowcom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury i stanu nawodnienia.

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 500cm

  • Długość: 5m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 2m
  • Powierzchnia użytkowa: 10m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 10
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Wymiary paczek: 200x40x20 cm, 130x30x18 cm

Waga paczek: 44 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynie ogrodowe do uprawy warzyw

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×