Lekki tunel do ogrodu na warzywa Hobby 5x3m

(kod: 21155) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
919 zł + dostawa 40 zł

Kup na raty: 20 x 47,95zł

  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21155

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy to doskonałe rozwiązanie dla miłośników ogrodnictwa. Pozwala na uprawę warzyw, owoców lub kwiatów nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zapewnia ochronę przed niskimi temperaturami, ulewnymi deszczami, mocnym słońcem, silnym wiatrem, mrozem, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. Tunel ułatwia również rozpylanie pestycydów, w celu pozbycia się szkodników i chorób. 

Tunel foliowy 5x3 lekki

Konstrukcję tunelu wykonano z ogniowo cynkowanych, stalowych rurek o obniżonej wadze. Ich średnica to 25 mm, a ich grubość wynosi 1 mm. Są one odporne na korozję zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Zapewnia to zwiększoną wytrzymałość stelażu. Sam stelaż jest niezwykle lekki, a konstrukcja opiera się na ramie, nie wbija się jej w ziemię. Gwarantuje to wysoką mobilnosć tunelu, można go swobodnie przenosic w dowolne miejsce. Do tunelu jest jedno wejście, które stanowią rolkowane drzwi z wieloma zatrzaskami. Umożliwiają one wietrzenie tunelu oraz ułatwiają dostęp do roślin.

Tunel foliowy lekki 5x3

Zbrojona folia o grubości 130g/m2 została pokryta siatką, co zwiększa jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Folia zapewni odpowiednią termoizolacje i przepuszczalność światła. Tunel w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją umożliwi wydłużenie okresu wegetacyjnego oraz zwiększenie ilościowo i jakościowo zbieranych plonów. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 500x300

  • Długość: 5m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 3m
  • Powierzchnia użytkowa: 15m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

 

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 15
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Długość [cm] 500
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Wymiary paczek: 200x40x20 cm, 130x30x18 cm, 130x30x18 cm

Waga paczek: 61 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter wyprzedaż technoratan skrzynia kufer do ogrodu

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×