Lekki tunel foliowy Hobby kwadratowy 2x2,5m

(kod: 21115) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
429 zł + dostawa 20 zł
 • Wysyłka w 5 do 7 dni
 • kod: 21115

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Materiał metal
Powierzchnia [m2] 5

Opis produktu

Tunele foliowe od lat są stosowane zarówno w celu zwiększenia ilości zbieranych plonów jak i podwyższenia ich jakości. Doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach a także ogródkach działkowych. Specjalna folia zastosowana w tunelach lekkich zapewnia roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu.

Tunel foliowy lekki 2,5x2

Gleba po tunelem szybciej się nagrzewa i dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom utrzymać odpowiednią temperaturę i stan nawodnienia. Zakmnięty obszar ułatwia rownież rozpylanie pestycydów w celu pozbycia się szkodników i chorób. Folia chroni rośliny przed szkodliwym działaniem niskich temperatur, silnych wiatrów, obfitych deszczów oraz przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta.

Tunel foliowy lekki zatrzask 2,5x2

Kontrukcja zotała wykonana z ocynkowanych ogniowo rur o średnicy 25mm, dzieki czemu jest odporna na korozję. Stelaż jest wyjątkowo lekki, więc można go swobodnie przenosić w różne miejsca bez konieczności jego demontażu. Tunel o wymiarach 2,5mx2m i powierzchni użytkowej 5m2 został pokryty zbrojoną folią o grubości 130g/m2. Folia ta została wzmocniona siatką, która zabezpiecza powłokę przed rozerwaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia zapewnia odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła.

 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 200x250

 • Długość: 2,5m
 • Wysokość: 2m
 • Szerokość: 2m
 • Powierzchnia użytkowa: 5m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 130μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Materiał metal
Powierzchnia [m2] 5

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Wymiary paczki: 200x40x20 cm

Waga paczki: 30 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv tunel foliowy ogrodniczy focus garden tunel foliowy opinie sprzedam tunel foliowy konstrukcja sprzedam tunel foliowy używany tunel foliowy ogrodniczy metalowy tunel foliowy używany sprzedam tunel foliowy stokrotka ogrodowy tunel foliowy Szklarnia 3 x 8 Stal Tunel foliowy ogrodniczy stelaż tunel foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×