Lekki tunel foliowy Hobby kwadratowy 2x2,5m

Tunel foliowy hobby lekki 2x2x2
kliknij i zobacz 9 zdjęć
(kod: 21115) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
2,5 m 3,75 m 5 m 6,25 m
2 m 5 m
Tunele foliowe od lat są stosowane zarówno w celu zwiększenia ilości zbieranych plonów jak i podwyższenia ich jakości. Doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach a także ogródkach działkowych. Specjalna folia zastosowana w tunelac... pełny opis
429 zł
+ dostawa 20 zł
Wysyłka w 5 do 7 dni
kod: 21115

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Materiał metal
Powierzchnia [m2] 5

Opis produktu

Tunele foliowe od lat są stosowane zarówno w celu zwiększenia ilości zbieranych plonów jak i podwyższenia ich jakości. Doskonale sprawdzą się w przydomowych ogródkach a także ogródkach działkowych. Specjalna folia zastosowana w tunelach lekkich zapewnia roślinom odpowiednie warunki do szybszego wzrostu.

Tunel foliowy lekki 2,5x2

Gleba po tunelem szybciej się nagrzewa i dłużej trzyma wilgoć, co pomaga ogrodnikom utrzymać odpowiednią temperaturę i stan nawodnienia. Zakmnięty obszar ułatwia rownież rozpylanie pestycydów w celu pozbycia się szkodników i chorób. Folia chroni rośliny przed szkodliwym działaniem niskich temperatur, silnych wiatrów, obfitych deszczów oraz przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta.

Tunel foliowy lekki zatrzask 2,5x2

Kontrukcja zotała wykonana z ocynkowanych ogniowo rur o średnicy 25mm, dzieki czemu jest odporna na korozję. Stelaż jest wyjątkowo lekki, więc można go swobodnie przenosić w różne miejsca bez konieczności jego demontażu. Tunel o wymiarach 2,5mx2m i powierzchni użytkowej 5m2 został pokryty zbrojoną folią o grubości 130g/m2. Folia ta została wzmocniona siatką, która zabezpiecza powłokę przed rozerwaniem i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia zapewnia odpowiednią termoizolację oraz przepuszczalność światła.

 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 200x250

 • Długość: 2,5m
 • Wysokość: 2m
 • Szerokość: 2m
 • Powierzchnia użytkowa: 5m2
 • Szerokość drzwi: 0,6m
 • Wysokość drzwi: 1,8m
 • Rozstaw między łukami: 1,25m
 • Średnica rurek: 25mm
 • Grubość ścianki rurek: 0,8mm-1,2mm
 • Rodzaj folii: UV2
 • Grubość folii: 130μm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 250
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Stelaż stalowy
Materiał metal
Powierzchnia [m2] 5

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Wymiary paczki: 200x40x20 cm

Waga paczki: 30 kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.