Lekki tunel ogrodowy foliowy Hobby 3,75x2m

(kod: 21146) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
559 zł + dostawa 30 zł

Kup na raty: 20 x 29,45zł

  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21146

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Materiał metal
Długość [cm] 375
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Opis produktu

Tunel foliowy w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją pozwoli przedłużyć sezon wegetacyjny owoców, i warzyw. Lekki tunel foliowy, ze względu na swoją niewielką wagę jest doskonałą alternatywą dla montowanych na stałe szklarni. Jest niezwykle mobilny, można go swobodnie przenosić w różne miejsca ogrodu. 

Tunel foliowy 3,75x2

Konstrukcja tunelu została wykonana z nieco cieńszych rurek niz w podstawowej wersji, dzięki czemu jest niezwykle lekki. Rurki zostały poddane procesowi cynkowania ogniowego, więc są one odporne na korozję zarowno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Konstrukcja jest oparta na ramie, nie wbija się jej w ziemię. Rolowane drzwi ułatwiają dostęp do roślin oraz umożliwiają wietrzenie tunelu. Tunel jest niewielki, jego powierzchnia to 7,5 m2, więc idealnie sprawdzi się w niezbyt obszernych ogródkach przydomowych.

Tunel foliowy lekki 3,75x2 zatrzask

Tunel jest pokryty zbrojoną folią wzmocnioną siatką, która zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne. Folia o grubości 130g/m2 zapewni roślinom odpowiednie warunki do szybkiego rozwoju. Zagwarantuje ochronę przed szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta, silny wiatr, niskie temperatury, obfite deszcze, czy śnieg. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel Krosagro 375cm

  • Długość: 3,75m
  • Wysokość: 2m
  • Szerokość: 2m
  • Powierzchnia użytkowa: 7,5m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 25mm
  • Grubość folii: 130g/m2
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Powierzchnia [m2] 7,5
Kolor biały
Wejście Z jednej strony
Materiał metal
Długość [cm] 375
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 200
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Wymiary paczki: 200x40x20 cm, 100x35x20 cm

Waga paczek: 37 kg

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

folia na tunel ogrodowy tunel ogrodowy metalowy tunel ogrodowy foliowy TUNEL OGRODOWY SZKLARNIA FOLIOWY 12 OKIEN 18m2 tunel ogrodowy focus garden tunel ogrodowy focusgarden folia do tuneli foliowych szklarnia tunel foliowy tunel foliowy z rurek pcv konstrukcje tuneli foliowych używane tunel foliowy ogrodniczy tunel ogrodniczy foliowy

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×