Stół ogrodowy Leona Curver zielony

(kod: 17369) Curver
299 zł

Produkt niedostępny

kod: 17369

Opis produktu

Latem chętnie spędzamy czas na tarasie i w ogrodzie, spożywamy posiłki, relaksujemy się, dlatego koniecznym elementem wyposażenia jest stół wokół którego będą toczyły się aktywności. Stół ogrodowy Leona to praktyczny, niedrogi i trwały meble, który z powodzeniem sprawdzi się w niewielkim miejskim ogródki jak i na działce. 

Stół wykonany jest z tworzywa sztucznego, może przez całe lato stać na świeżym powietrzy, nie straszny mu deszcz, a zabrudzenia można usuwać mokrą szmatką. 

Stół posiada otwór na parasol o średnicy 3,5 cm.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość blatu: 72cm
  • długość: 115cm
  • szerokość: 77cm

Dostawa i montaż mebli:

Stół dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół Leona przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka i stół ogrodowy drewniany stół ogrodowy z ławkami ławka i stół ogrodowy w jednym ławka stół ogrodowy ławy i stół ogrodowy stół z ławkami ogrodowy stół cateringowy bankietowy składany ogrodowy 180 zestaw ogrodowy corfu weekend rattan efekt curver zestaw ogrodowy corfu set cappuccino curver keter zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver zestaw ogrodowy corfu set brown curver keter curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x