Lerida/Lugo 4+1 Grey zestaw z technorattanu

(kod: 15964) Focus Garden
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 15964

Opis produktu

Zestaw z technorattanu Lerida/Lugo 4+1 Grey to komplet elegancki, funkcjonalny i wygodny. W jego skład wchodzą cztery wygodne fotele, które można sztaplować, oraz kwadratowy stolik z blatem z hartowanego szkła. Technorattanowa plecionka w odcieniach szarości, którą wykończone zostały meble, jest nie tylko ładna, ale też wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne. Meble są również łatwe w czyszczeniu. Zestaw świetnie sprawdzi się w prywatnych ogrodach i na tarasach, a także w luksusowych lokalach gastronomicznych.

Lerida/Lugo 4+1 - sztaplowanie krzeseł

Cztery eleganckie fotele, wchodzące w skład zestawu, są nie tylko ładne, ale też wygodne. Miękkie poduszki na siedziska, wygodne podłokietniki i wysokie oparcia stanowią o komforcie korzystania z mebli. Warto też zwrócić uwagę na unikalny design krzeseł. Dzięki ich oryginalnej budowie możliwe jest sztaplowanie foteli, a co za tym idzie – łatwiejsze ich przechowywanie. Nóżki krzeseł, podobnie jak nogi stołu, wykończone są efektownymi aluminiowymi detalami. Stół ma wymiary 80 na 80 cm i kryty jest blatem z hartowanego szkła.

Lerida/Lugo 4+1 poduszka

Cały zestaw technorattanowy Lerida/Lugo 4+1 Grey oparty jest na konstrukcji aluminiowej. Ten rodzaj stelaża jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne, a dodatkowo niewiele waży, więc przestawianie mebli nie sprawia problemów. Konstrukcja pokryta jest płaskim, cieniowanym technorattanem, utrzymanym w odcieniach szarości. Plecionka jest wyjątkowo trwała i odporna na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, więc zestaw na długo zachowa swój elegancki wygląd.

Lerida/Lugo 4+1 plecionka

Miękkie poduszki na siedziska nie tylko zwiększają wygodę korzystania z mebli, ale też elegancko się prezentują. Efektowne lamówki, którymi wykończono brzegi, dodają meblom stylu. Poszewki poduszek zamykane są na suwak, więc w razie potrzeby można je zdjąć i wyprać w pralce. Krzesła przesyłane są w całości i od razu można z nich korzystać, natomiast stół wymaga prostego i szybkiego montażu. Dzięki możliwości sztaplowania foteli cały zestaw jest łatwy w przechowywaniu.

Lerida/Lugo 4+1 siedzisko

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Lerida/Luga

Stół:

  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 74 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 120*80*140
  • Waga: 50 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×