Lerida/Lugo 4+1 Modern Beige zestaw z technorattanu

1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 18052

Opis produktu

Na zestaw z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 Modern Beige składają się 4 krzesła wyposażone w wygodne, miękkie poduszki oraz efektowny i funkcjonalny, kwadratowy stół. Całość utrzymana jest w klasycznym, eleganckim stylu. Stelaż mebli wytwarza się z malowanego proszkowo aluminium, co gwarantuje wytrzymałość i stabilność, a przede wszystkim zabezpiecza przed rdzewieniem. Aluminiową konstrukcję pokrywa się technorattanem, materiałem, który nie tylko daje stylowy efekt, ale także jest odporny na niekorzystne warunki klimatyczne – deszcz, śnieg i mróz.

Lerida/Lugo 4+1 Modern Beige - sztaplowanie krzeseł

Zaletą zestawu z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 Modern jest również to, że jest on odporny na działanie promieniowania ultrafioletowego, co skutecznie zapobiega blaknięciu koloru technorattanowej plecionki. Blat stołu pokryty jest hartowanym szkłem, co gwarantuje odporność na urazy mechaniczne. Krzesła można sztaplować, czyli wstawiać jedno w drugie, łatwo je wtedy przechowywać i przenosić.

Lerida/Lugo 4+1 Modern Beige - poduszka

Zestaw z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 Modern Beige jest także wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Nóżki posiadają wykończenie aluminiowe. Jest to gwarancją, że technorattanowy splot nie rozwinie się, ani nie rozwarstwi. 

Lerida/Lugo 4+1 Modern Beige - plecionka technorattan

Ponadto ani krzesła ani stół nie wymagają konserwacji. Należy przemywać je zwilżoną szmatką, aby usunąć większe zabrudzenia. W poszewki poduszek wszyto zamek błyskawiczny. Można je zdjąć i wyprać w pralce. Zestaw 4 krzeseł technorattanowych z kwadratowym stołem będzie idealny do przydomowych ogródków i tarasów, a także w lokalach gastronomicznych oraz usługowych.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Lerida/Luga

Stół:

 • Długość: 80 cm
 • Szerokość: 80 cm
 • Wysokość: 74 cm

Krzesło:

 • Szerokość: 57 cm
 • Głębokość: 62 cm
 • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

 • 120*80*140
 • Waga: 50 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Jan

  Bardzo ładny i elegancki zestaw

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×