Lerida/Lugo 4+1 Modern White zestaw z technorattanu

1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 18053

Opis produktu

W skład zestawu z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 Modern White wchodzą 4 krzesła z dopasowanymi poduchami oraz elegancki i zarazem bardzo funkcjonalny, stół o kształcie kwadratu. Zaletą tych mebli jest wysoka jakość i precyzja wykonania. Aluminiowy stelaż mebli malowany jest proszkowo, co zapewnia wytrzymałość i odporność na rdzę. Z kolei technorattan jest materiałem odpornym na niekorzystne warunki pogodowe – intensywne opady deszczu, śniegu oraz mróz.

Lerida/Lugo 4+1 Modern White - sztaplowanie krzeseł

Zestawu z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 White jest odporny na działanie promieni słonecznych, dzięki temu, oryginalny jasny kolor nie będzie żółkł. Blat stołu pokryty jest hartowanym szkłem, dzięki czemu na gładkiej powierzchni można ustawić szklanki z napojami. Krzesła łatwo przechowywać i przenosić, ponieważ można wstawiać je jedno w drugie.

Lerida/Lugo 4+1 Modern White - poduszka

Zestaw z technorattanu LERIDA/LUGO 4+1 Modern White wytwarzany jest z wyjątkową dbałością o detale. Nóżki wykończone są aluminiowym zabezpieczeniem, więc splot z technorattanu nie rozwinie się i nie rozwarstwi. Komplet nie wymaga pielęgnacji czy konserwacji. 

Lerida/Lugo 4+1 Modern White - plecionka

W poszewki poduszek umieszczonych na krzesłach, wszyte są zamki błyskawiczne. Poszewki można więc zdjąć i uprać. Aby usunąć ewentualne plamy powstały na technorattanowej powierzchni, trzeba przetrzeć meble wilgotną szmatką. Zestaw mebli z technorattanu jest idealnym wyborem do postawienia w ogrodach, na tarasach, lokalach gastronomicznych i usługowych, np. restauracjach i hotelach.

Lerida/Lugo 4+1 Modern White - szklany blat stołu

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Lerida/Luga

Stół:

  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 74 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 120*80*140
  • Waga: 50 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x