Lerida/Manila 6+1 Grey komplet z technorattanu

1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 16164

Opis produktu

Zestaw mebli stołowych z technorattanu Lerida/Manila 6+1 Grey świetnie sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w lokalach gastronomicznych. Komplet składa się z wysokiego i funkcjonalnego stołu krytego szkłem oraz sześciu wygodnych foteli z poduszkami na siedziska, które nadają się do sztaplowania. Szary, cieniowany wyplot i eleganckie detale stanowią o efektowności tego kompletu. Meble wykonane są z aluminium i technorattanu – materiałów trwałych, odpornych na warunki atmosferyczne i łatwych do czyszczenia. Komplet idealnie nadaje się zarówno do codziennego korzystania, jak i do organizacji okazyjnych spotkań i przyjęć.

Lerida/Manila 6+1 zawartość zestawu

Komplet składa się z sześciu wygodnych foteli oraz dużego prostokątnego stołu. Fotele, dzięki unikalnej budowie siedziska, można sztaplować. Nie sprawiają więc problemów przy przechowywaniu, a jednocześnie podczas korzystania zapewniają większy komfort niż prostsze krzesła. Wysokie oparcia, podłokietniki, miękkie poduszki na siedziska – zapewniają one odpowiednią wygodę i efektowność mebli. Funkcjonalność stołu zwiększa z kolei gładki blat z hartowanego szkła. Stół ma wysokość 75 cm, natomiast wymiary blatu wynoszą 140 na 80 cm. Dużą zaletą tego modelu jest obecność stopek w nogach stołu, pozwalających na wypoziomowanie blatu na nierównym terenie.

Lerida/Manila 6+1 poduszka

Konstrukcja mebli  Lerida/Manila wykonana jest w całości z aluminium – materiału bardzo odpornego na warunki atmosferyczne oraz lekkiego. Stelaż mebli nie zardzewieje, a ich przestawianie czy przenoszenie nie sprawi problemów. Meble wykończone są płaską technorattanową plecionką utrzymaną w odcieniach szarości. Elegancję mebli podkreślają aluminiowe detale wieńczące nóżki foteli i stołu, które jednocześnie zabezpieczają plecionkę przed rozplotem. Technorattanowe włókna zabezpieczono przed negatywnym wpływem wilgoci i promieniowania UV. Meble są więc odporne, trwałe i łatwe w czyszczeniu – można je myć po prostu mokrą szmatką.

Lerida/Manila 6+1 blat

Poduszki na siedziska foteli również nie powodują kłopotów z czyszczeniem. Poszewki zapinane są na suwak, więc jeśli się zabrudzą można je zdjąć i wyprać. Estetyczna lamówka, którą wykończono poduszki, podkreśla elegancję foteli, a elastyczne wypełnienie z pianki tapicerskiej zwiększa komfort korzystania z mebli. Krzesła – ze względu na możliwość sztaplowania – przesyłane są do klienta w całości. Wysoki stół wymaga z kolei szybkiego i nieskomplikowanego montażu według załączonej instrukcji.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Lerida/Manila 6+1 wymiary

Stół:

  • Długość: 140 cm
  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 75 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

meble z technorattanu corfu meble ogrodowe z technorattanu corfu skrzynki balkonowe z technorattanu skrzynie ogrodowe z technorattanu skrzynia z technorattanu z siedziskiem skrzynka balkonowa z technorattanu skrzynie z technorattanu na poduszki skrzynia tarasowa na poduszki z technorattanu skrzynia z technorattanu brązowa skrzynia z technorattanu 90cm z siedziskiem skrzynia tarasowa z siedziskiem z technorattanu skrzynia z technorattanu na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×