FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Lerida Modern Beige fotel technorattanowy

(kod: 18056) Focus Garden
299 zł

Produkt niedostępny

kod: 18056
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel technorattanowy LERIDA Modern Beige z poduszką to wykonane z największą dbałością o detale krzesło, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i stylowym, eleganckim projektem. Krzesło jest praktyczne i wygodne, świetnie nadaje się do ustawienia w ogrodach, na balkonie czy w lokalach usługowych, kawiarniach i restauracjach.

Fotel technorattan Lerida Modern Beige poduszka

Fotel technorattanowy LERIDA Modern Beige wykonane jest z wysokiej jakości materiałów -  technorattanu i z aluminium malowanym metodą proszkową. Są to wytrzymałe i odporne na czynniki atmosferyczne materiały, które nie ulegną zniszczeniu pod wpływem działania deszczu, śniegu lub mrozu. Również promieniowanie UV nie ma wpływu na zmianę koloru krzesła, a aluminiowy stelaż nie rdzewieje.

Stelaż fotela Lerida Modern Beige

Poza estetycznym wykonaniem fotela technorattanowego LERIDA Modern Beige z poduszką zadbano o to, aby nóżki krzesła miały aluminiowe wykończenie, możemy więc mieć pewność, że materiał nie rozwarstwi się. Krzesło posiada wygodną poduszkę, w którą wszyty jest zamek błyskawiczny, można ją łatwo zdjąć i wyprać. Technorattan nie wymaga konserwacji, wystarczy przetrzeć krzesło zwilżoną w wodzie ściereczką, aby utrzymać je w czystości. Krzesło ma bardzo ciekawą barwę, dzięki czemu prezentuje się bardzo stylowo i szczególnie ładnie komponuje się z zielenią roślin.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela Lerida Grey

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 58*63*85
  • Waga: 5kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja obejmuje okres 12 miesięcy.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x