FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Lerida Modern Brown fotel technorattanowy

(kod: 18055) Focus Garden
299 zł

Produkt niedostępny

kod: 18055
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Fotel technorattanowy LERIDA Modern Brown to wygodne i perfekcyjnie wykonane krzesło o interesującym designie, które idealnie sprawdzi się w ogródkach, na balkonie czy też w lokalach gastronomicznych, kawiarniach, restauracjach oraz hotelach.

Fotel technorattan Lerida Modern Brown sztaplowanie

Fotel technorattanowy LERIDA Modern Brown wykonany jest z technorattanu i z aluminium malowanym metodą proszkową. Zarówno technorattan, jak i aluminium malowane proszkowo, to wytrzymałe materiały, które są odporne na rdzę, deszcz, śnieg i mróz, a także na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu głęboki brązowy odcień krzesła, nie ulegnie wypłowieniu.

Poza ciekawym wzornictwem bardzo ważna jest również jakość wykonania fotela technorattanowego LERIDA Modern Brown z poduszką. Zadbano o aluminiowe wykończenie nóżek krzesła, dzięki czemu możemy mieć 100% pewności, że technorattan nie ulegnie rozwarstwieniu. W poszewkę poduszki, wszyty jest zamek błyskawiczny, można ją zdjąć i uprać. Z krzesła bardzo łatwo jest usunąć ewentualne zabrudzenia, wystarczy przetrzeć je zwilżoną w wodzie ściereczką. Krzesło w ciemnym brązowym kolorze, będzie szczególnie dobrze prezentowało się w ogrodzie, na tle naturalnej zieleni.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela Lerida Grey

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 58*63*85
  • Waga: 5kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja obejmuje okres 12 miesięcy.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x