WYPRZEDAŻ - Lerida Modern White fotel technorattanowy

Fotel technorattan Lerida Modern White
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 21348) Focus Garden
  • Modern White
  • Grey
  • Brown
  • Modern Brown
  • Modern Beige
Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość. Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okre... pełny opis
299 zł
i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, czw, 26.04.2018
Zamów do: g. 14:00, czwartek, 26.04.2018
Pozostało: 4h 36min
kod: 21348

Opis produktu

Oferowany produkt posiada lub może posiadać wady w związku z tym oferowana cena jest istotnie obniżona i uwzględniająca jego niepełnowartościowość - czasami wadliwość.

Produkty oferowane w cenach wyprzedażowych są tylko okresowe w ograniczonych ilościach i ich dostępność zmienia się na bieżąco. W przypadku tych produktów nie ma możliwości rezerwacji, ani odroczenia terminu realizacji.

Wadliwościami produktów skierowanych do oferty wyprzedażowej to mogące wystąpić:
- brudne lub uszkodzone opakowanie lub brak oryginalnego opakowania
- obtarcia lub uszkodzenia produktu tj. zarysowania, nierówność – nie mające wpływu na jego użytkowanie, a jedynie walory estetyczne,
Produkty posiadają uszkodzone kartony lub delikatne uszkodzenia samego produktu. Nie są to wady które uniemożliwiają użytkowanie produktu.

W przypadku posiadania więcej niż 1 sztuki produktu wysyłane są one według ustawienia w magazynie – nie ma możliwości „wybrania mniej uszkodzonego”

W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do mailowego kontaktu z obsługą sklepu na adres [email protected] z dopiskiem w tytule WYPRZEDAŻ oraz podaniem w treści linku do konkretnego produktu.

Zainteresowanych zakupem produktu pełnowartościowego zapraszamy na stronę:

https://www.meblobranie.pl/lerida-modern-white-fotel-technorattanowy.html

Fotel technorattanowy LERIDA Modern White z poduszką charakteryzuje się stylowym i ciekawym projektem, a także wysoką jakością wykonania. Krzesło jest też wygodne i funkcjonalne, dołączona jest do niego miękka poduszka wyposażona w zamek błyskawiczny. Fotel idealnie nadaje się do ustawienia w przydomowych ogródkach, na tarasach, w kawiarniach i w hotelach.

Fotel technorattan Lerida Modern White poduszka

Fotel technorattanowy LERIDA Modern White + Poduszka wykonane jest z  technorattanu i z aluminium malowanym metodą proszkową. Są to materiały wysokiej jakości, stabilne, wytrzymałe i przede wszystkim odporne na czynniki pogodowe. Krzesło nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem działania deszczu czy nawet mrozu. Promieniowanie ultrafioletowe także nie ma wpływu na barwę fotela, a aluminiowy stelaż nie ulega korozji.

Stelaż fotela Lerida Modern White

Nogi fotela technorattanowego LERIDA Modern White z poduszką mają aluminiowe wykończenie, a więc materiał nie rozwarstwi się. Ważną zaletą jest to, że technorattan nie wymaga pielęgnacji, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć fotel mokrą szmatką, aby zetrzeć większe zabrudzenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz eleganckiej białej barwie, krzesło prezentuje się bardzo efektowanie.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela Lerida Grey

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 58*63*85
  • Waga: 5kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja obejmuje okres 12 miesięcy.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.