Lerida Modern White fotel technorattanowy

(kod: 18057) Focus Garden
299 zł

Produkt niedostępny

kod: 18057

Opis produktu

Fotel technorattanowy LERIDA Modern White z poduszką charakteryzuje się stylowym i ciekawym projektem, a także wysoką jakością wykonania. Krzesło jest też wygodne i funkcjonalne, dołączona jest do niego miękka poduszka wyposażona w zamek błyskawiczny. Fotel idealnie nadaje się do ustawienia w przydomowych ogródkach, na tarasach, w kawiarniach i w hotelach.

Fotel technorattan Lerida Modern White poduszka

Fotel technorattanowy LERIDA Modern White + Poduszka wykonane jest z  technorattanu i z aluminium malowanym metodą proszkową. Są to materiały wysokiej jakości, stabilne, wytrzymałe i przede wszystkim odporne na czynniki pogodowe. Krzesło nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem działania deszczu czy nawet mrozu. Promieniowanie ultrafioletowe także nie ma wpływu na barwę fotela, a aluminiowy stelaż nie ulega korozji.

Stelaż fotela Lerida Modern White

Nogi fotela technorattanowego LERIDA Modern White z poduszką mają aluminiowe wykończenie, a więc materiał nie rozwarstwi się. Ważną zaletą jest to, że technorattan nie wymaga pielęgnacji, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć fotel mokrą szmatką, aby zetrzeć większe zabrudzenia. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz eleganckiej białej barwie, krzesło prezentuje się bardzo efektowanie.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary fotela Lerida Grey

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 58*63*85
  • Waga: 5kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Gwarancja obejmuje okres 12 miesięcy.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×