Lerida/Roma 4+1 Modern White meble z technorattanu

Zestaw mebli Lerida/Roma Modern White
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 18062) Focus Garden
  • Grey
  • Brown
  • Modern Brown
  • Modern White
Komplet z technorattanu LERIDA/ROMA 4+1 Modern White to stylowe 4 krzesła z miękkimi poduchami i okrągły stół, przy którym wygodnie można zjeść posiłek lub wypić kawę. Meble maja aluminiowy stelaż, który pomalowany jest proszkowo, co ... pełny opis
1 699 zł

Produkt niedostępny

kod: 18062

Opis produktu

Komplet z technorattanu LERIDA/ROMA 4+1 Modern White to stylowe 4 krzesła z miękkimi poduchami i okrągły stół, przy którym wygodnie można zjeść posiłek lub wypić kawę. Meble maja aluminiowy stelaż, który pomalowany jest proszkowo, co zapewnia odporność na rdzę. Technorattan, którym wykańcza się stelaż, jest odporny na zróżnicowane warunki klimatyczne: intensywne opady deszczu i śniegu, niskie oraz wysokie temperatury.

Zestaw Lerida/Roma 4+1 Modern White - komplet mebli

Meble zestawu z technorattanu LERIDA/ROMA 4+1 Modern White są lekkie i wytrzymałe. Plecionka technorattanowa jest odporna na działanie promieniowania UV, więc biała barwa mebli nie ulegnie zżółknięciu nawet w czasie długiego wystawienia na słońce. Stół wykończony jest blatem wykonanym z hartowanego szkła o grubości 5mm. Zaletą zestawu jest także to, że podczas przechowywania, nie zajmuje on dużo miejsca dzięki temu, że krzesła można wstawić jedno w drugie.

Zestaw Lerida/Roma Modern White plecionka

Zestaw z technorattanu LERIDA/ROMA 4+1 Modern White jest wygodny i praktyczny i nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, aby zachować go w czystości wystarczy przemyć go wilgotną ściereczką. Meble wykonano z troską o najmniejsze szczegóły. Nóżki mają aluminiowe wykończenie - splot z technorattanu nie może więc się rozwarstwić.

Zestaw Lerida/Roma Modern White - poduszka

W poduszki wszyto zamek błyskawiczny, poszewki można zdjąć i uprać. Ten zestaw mebli będzie świetnie wyglądał w ogródku przy domu, na większym tarasie lub balkonie, ale też idealnie sprawdzi się w lokalach usługowych, np. w restauracjach lub hotelach.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu Lerida Roma technorattan

Stół:

  • Średnica: 96 cm
  • Wysokość: 74 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.