Lerida/Torino 6+1 Modern White zestaw jadalniany technorattan

(kod: 18045) Focus Garden
2 499 zł

Produkt niedostępny

kod: 18045

Opis produktu

Zestaw jadalniany technorattan LERIDA/TORINO 6+1 Modern White jest bardzo eleganckim i stylowym kompletem mebli, składającym się z 6 komfortowych krzeseł z dołączonymi poduszkami i dużego, wygodnego stołu. Meble o nowoczesnym wzornictwie wykonane są z aluminiowego stelażu, pomalowanego metodą proszkową i z solidnego technorattanu. Oba te materiały są odporne na powstawanie rdzy i na najróżniejsze warunki pogodowe, jak deszcz czy mróz, można je więc z powodzeniem stawiać na tarasach i w ogrodach.

Zestaw technorattan Lerida Torino Modern White- sztaplowanie

Zestaw jadalniany technorattan LERIDA/TORINO 6+1 Modern White jest bardzo stabilny i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Aluminiowa konstrukcja sprawia, że meble są lekkie, dzięki czemu łatwo można je przenieść. Co ważne, technorattan jest odporny na działanie promieniowania słonecznego, więc jasny kolor mebli nie będzie żółkł. Blat stołu pokryty jest szkłem hartowanym, co oznacza odpornością na większe zadrapania. Krzesła można ustawiać jedno w drugie, więc w trakcie przechowywania czy przenoszenia, nie będą zajmowały dużo miejsca.

Blat stołu Torino Modern White - szyba hartowana

Zestaw jadalniany technorattan LERIDA/TORINO 6+1 Modern White jest funkcjonalny i wykonany bardzo estetycznie. Nóżki mebli mają aluminiowe wykończenie, możemy więc mieć pewność, że splot nie ulegnie rozwarstwieniu. Meble nie wymagają pielęgnacji i konserwacji. Wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Do zestawu dołączone są poduszki, w które wszyto zamek błyskawiczny. Poszewki można zdjąć i wyprać. Zestaw mebli nadaje się do ustawienia nie tylko w ogrodach, lecz również można ustawić go w jadalni, kawiarniach, restauracjach i hotelach.

Plecionka technorattan Modern White

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Lerida/Torino wymiary zestawu

Stół:

  • Długość: 150 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 73 cm

Krzesło:

  • Szerokość: 57 cm
  • Głębokość: 62 cm
  • Wysokość: 84 cm

Wymiary paczki:

  • 120*80*180
  • Waga: 80 kg

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie. Krzesła są dostarczane w całości, stół jest przeznaczony do samodzielnego, prostego montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter meble ogrodowe corfu fiesta zestaw technorattan zestaw technorattan corfu fiesta zestaw alabama premium technorattan corfu keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×