Leżak drewniany z podnóżkiem

(kod: 13587)
Leżak ogrodowy drewniany pełniący jednocześnie funkcję fotela . Idealny do wypoczynku na tarasie z możliwością dostosowania do potrzeb w danej chwili.  Leżak wykonany jest z trwałego drewna egzotycznego , akacji, która dosk... pełny opis
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 13587

Opis produktu

Leżak ogrodowy drewniany pełniący jednocześnie funkcję fotela. Idealny do wypoczynku na tarasie z możliwością dostosowania do potrzeb w danej chwili. 

Leżak wykonany jest z trwałego drewna egzotycznego, akacji, która doskonale sprawdza się w naszych warunkach atmosferycznych i może z powodzeniem funkcjonować w ogrodzie przez wiele lat. 

Oparcie jest regulowane z możliwością zablokowania w jednej z sześciu pozycji. Standardowo może służyć jako fotel, a po zamontowaniu podnóżka jako wygodny leżak. 

Zobacz także powiązane: leżaki drewniane, meble ogrodowe drewniane

Dostawa i montaż mebli:

Leżaki dostarczane są w paczkach za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Leżaki przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty i mało czasochłonny. 

Gwarancja:

Leżak objęty jest 12 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.