Leżanka ogrodowa dwuosobowa Hera

(kod: 19669) Bel Giardino
2 590 zł

Produkt niedostępny

kod: 19669

Opis produktu

Leżanka ogrodowa dwuosobowa Hera to praktyczny i bardzo elegancki mebel do ogrodu lub na taras. Dzięki możliwości rozkładania spełni wiele funkcji. Leżanka posiada po bokach funkcjonalne półki, które są niezwykle użyteczne podczas relaksu na świeżym powietrzu.

Leżanka ogrodowa dwuosobowa Her

Leżanka ogrodowa dwuosobowa Hera wykonana jest z solidnego materiału -  technorattanu, który imituje wiernie naturalną plecionkę rattanową. Jest on odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz, deszcz i promieniowanie ultrafioletowe. Stelaż mebli technorattanowych wykonano z lekkiego aluminium, odpornego na korozję. Komfort korzystania z leżanki zapewniają dodatkowo eleganckie poduchy.

Poduszki leżanka Hera

Leżanka ogrodowa dwuosobowa Hera świetnie sprawdzi się w ogrodzie lub na większym tarasie. Komplet cechuje się niezwykłym, oryginalnym wzornictwem. Co ważne meble łatwo jest utrzymać w czystości,  w razie zabrudzeń wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką.

Rozłożona leżanka ogrodowa Hera dla dwóch osób

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary leżanki:

  • szerokość: 147 cm
  • długość: 84-168 cm
  • wysokość: 91 cm

Stelaż: aluminiowy

Materiał: płaska plecionka technorattanowa w kolorze brązowy mix

Poduszki w kolorze beżowo-szarym.

Dostawa i montaż mebli:

Meble wysyłane są poprzez firmę kurierską w ubezpieczonej paczce. Elementy nie wymagają montażu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×