Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma

(kod: 21260) Produkt wyprodukowany w Polsce Laski Meble
  • Sonoma
  • Stirling
Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma to elegancki mebel świetnie nadający się do przedpokoju czy sypialni. Ma nowoczesny wygląd, gdzie zadbano o każdy szczegół. Jest pojemna, dzięki czemu pomieści sporą część garderoby. U... pełny opis
799 zł

Produkt niedostępny

kod: 21260
Wybierz Kolor:

Opis produktu

Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma to elegancki mebel świetnie nadający się do przedpokoju czy sypialni. Ma nowoczesny wygląd, gdzie zadbano o każdy szczegół. Jest pojemna, dzięki czemu pomieści sporą część garderoby.

Szafa Link Sonoma

Użyta w produkcji płyta laminowana o trójwymiarowej strukturze jest najwyższej jakości, zapewnia trwałość oraz niezawodność. Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma wyróżnia się zwiększoną odpornością na wyższą temperaturę, wilgotność i zarysowania, odpowiada za to użycie obrzeży w technologii ABS i listew MDF. Technologia ABS gwarantuje stylowy wygląd, wytrzymałość oraz korzyść dla środowiska. To dlatego że są bardziej ekologiczne od znanych obrzeży PCV, nie mieszczą w swoim składzie toksycznych produktów ropopochodnych, chloru i metali ciężkich ale również podlegają recyklingowi. Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma to funckjonalność w czystej prostocie. Dzięki swojemu popularnemu kolorowi – dąb sonoma, mebel wpasuje się w design każdego mieszkania.

 

Zamawiając Link szafa ubraniowa 80 Dąb Sonoma otrzymują Państwo:

  • szafę Link 80 Dąb Sonoma

Wymiary elementów zestawu:

Szafa Link Sonoma - wymiary

Wymiary szafy:

  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 54 cm
  • Wysokość:194 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są w ubezpieczonej paczce z pomocą firmy kurierskiej. Komoda przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną czytelną instrukcją.

Zobacz jak prosty jest montaż szafy Link: Instrukcja montażu szafy Link

Gwarancja:

Meble objęte są 24-miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.