Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% - SPRAWDŹ ->

Loft Concrete Dove Grey 60x60 - Panele imitujące beton

(kod: 16157) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
61 zł i dostawa GRATIS!
 • Wysyłka do 12 tygodni
 • kod: 16157

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Wykończenie surowe
Materiał beton , gips

Opis produktu

Beton jest jednym z najbardziej wdzięcznych trendów dekoracji wnętrz. Panele gipsowe imitujące beton są doksonała alternatywą dla ciężkiego i dość trudnego podczas montażu prawdziwego betonu. Gipsowa imitacja jest lżejsza a także cieńsza niż klasyczny beton. Taka dekoracja pozwoli nam uzyskać industrialny, nowoczesny klimat w każdym wnętrzu. Marka Loft Design System w swojej ofercie posiada linię produktów z kolekcji Concrete - najwyższej jakości panele gipsowe imitujące beton.

Loft Design System

Panel Dove Grey 60x60 cm to jeden z produktów, który doskonale imituje tradycyjny beton. Dzięki przystępnej formie oraz wadze płyty wykorzystać można w każdego rodzaju wnętrzach - zaczynając od pomieszczeń domowych - sypialni, salonu, kuchni - aż po lokale użytkowe i przestrzeń publiczną - jak restauracje, hotele, salony fryzjerskie czy też biura. Surowa forma doskonale ozdobi wnętrze nadając unikatowy charakter nowoczesnego, surowego wnętrza.

Marka Loft Design System podczas tworzenia dekoracji ściennych wykorzystuje tylko i wyłącznie naturalne surowce. Gwarantuje to bezpieczeństwo zarówno dla ludzi, zwierząt jak i środowiska naturalnego. Dekoracja przeznaczona jest do montażu we wnętrzach, panele nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, jednak montować można je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Panele sprzedawane są w stanie surowym – są gotowe do bezpośredniego montażu. Płyty imitujące beton dostępne są w 3 rozmiarach oraz w 3 wariantach kolorystycznych.

kolorystyka Concrete Loft

Dodatkowo, do paneli dodać można wykończenia dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej – dostępne w 2 wariantach: Hollow oraz Plain. Oba warianty są opcjonalne. W wariancie Hollow do każdej płytki można dokupić tylko po 4 elementy, a w wariancie Plain umożliwiamy dobieranie ilości dekoracji według uznania.

Element dekoracyjny - Plain - kolekcja ConcreteDekoracje kolekcja Concrete - Hollow

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]

Zobacz także powiązane: panele gipsowe 3d opinie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary panelu Loft Concrete 60x60

 • Szerokość: 60 cm*
 • Wysokość: 60 cm*
 • Grubość: 1,8 cm
 • Waga panela: 7 kg
 • Pole powierzchni: 0,36 m2
 • Użycie na 1 m2: 2,78 szt
 • Cena za 1 m2: 229,35 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 12 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 60
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Wykończenie surowe
Materiał beton , gips

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×